Viete, ako sa povie farizej na šesť? L-i-p-š-i-c…

Dnes som podal podnet na generálnu prokuratúru – na disciplinárne a trestné konanie proti Danielovi Lipšicovi.

Lipšic v týchto dvoch dňoch povymetal všetky svoje spriaznené liberálne médiá, kde vyurážal krajskú prokuratúru, generálnu prokuratúru, dokonca aj tajnú službu.

Všetci sú vraj mafiáni, len on je lietadlo. Dokonca si kopol aj do sudcu, ktorý poslal Čurillu do väzby – zvláštne, že mu tento sudca nevadil, keď ho súdil za zabitie človeka.

Mohol ho za zrazenie na priechode poslať natvrdo do basy, však po tom Lipšic vždy túžil, kým sa to netýkalo jeho. Tento istý sudca mu ale daroval slobodu – vtedy po ňom Lipšic nevrieskal. Teraz odrazu áno.

Viete, ako sa povie farizej na šesť? L-i-p-š-i-c… Keď poslali do väzby do Prešova Milana Lučanského, Lipšic si spokojne oblizoval svoje obrie gamby. Keď tam generálovi „samovyluplioko“, držal ústa.

Ale teraz, keď sa jedná o jeho vlastných kumpánov z NAKA, tak je vraj Prešov najstrašnejšia väznica. Odrazu. Hovorím, farizej na šesť…

Keby na Slovensku fungovali normálne médiá, tak by ho tam moderátor griloval ako malého chlapca. Kričal by po ňom, čo si to dovoľuje obviňovať bez dôkazov. Spochybňovať kolegov prokurátorov. Robiť nenávistnú politiku…

Ale Hanzelová tam naňho zaľúbene vykúkala spod náhubku ako také trdielko s bakalárskym titulom. A Závodský dnes na Exprese – to bol výkon hodný severokórejského pioniera. Už tomu chýbala len pusa.

Na každú sprostosť, čo Lipšic vypľul, Závodský len hlesol – „šialené“, „neuveriteľné“, „ach“, „šialeno-neuveriteľné“. A tak. Žiadna konfrontácia. Iba súhlasné citoslovcia. Už som len čakal, či ho tam dnes Závodský nepožiada o ruku.

Ale takto to funguje. Majú svojich novinárov, ktorí im umožňujú prachsprostú propagandu. Tódová, Hanzelová, Závodský. A ďalší. Však si len zoberte – dlhoročný novinár Aktualít Bariak sa dnes stal poradcom Matoviča.

Roky šíril bohapustú nenávisť proti Robertovi Ficovi. A dnes sa ukázalo, koľko má v sebe chlapec „objektivity“. Ide robiť poskoka k Matovičovi, miestnemu psychopatovi. Capo di tutti capi.

Sú prepojení ako jedna veľká chobotnica. Aktuality vyslali svojho žoldniera k Matovičovi – vzájomne sa potrebujú. Lipšic má svoju Tódovú, Matovič Bariaka. A tak ďalej. Liberálna mafia.

Majú ľudí v médiách, majú ľudí na súdoch. Pamela Záleská sa už nevie dočkať, ako odsúdi Dušana Kováčika v monstrprocese, ktorý postavili na výpovediach nastrčených mafiánskych kajúcnikoch. V porovnaní s týmito bol Stalin iba veselý strýko Joe.

Boris Kollár tomu hovorí „čurillovská mafia“. Preliezli prokuratúrou, políciou, politikou aj súdmi. Zohnali si mafiánov, ktorí im podpisujú krivé výpovede. A na základe toho zabili Milana Lučanského a zbavili sa každého, kto im stál v ceste. Vrátane Dušana Kováčika.

Karma bude strašná. Za toto im hrozí doživotie. A Lipšic to vie. Preto kope okolo seba. Ako zdochýňajúci kôň. K Čurillovi poslal svojho Kubinu, aby ho strážil. Aby nezačal spievať. Toho sa bojí najviac.

Lebo mafia nie je „čurillovská“. Čurilla nie je žiadna hlava, ten je maximálne koleno alebo päta. Hlavou je Lipšic. A vie to každý. Táto mafia je „lipšicovská“. A patria do nej aj vybrané médiá, ktoré takisto stihne spravodlivý trest.

Ich čas sa kráti. Hrajú vabank. Všetko si ich to dostihne. Dajú trinásť, dostanú dvadsaťšesť. Dajú Prešov, dostanú Prešov. Karma je zdarma, Daniel. Karma je zdarma.

Generálna prokuratúra má možnosť ukázať, že jej ide o spravodlivosť. Maroš Žilinka na rozdiel od Lipšica nie je politik, neslúžil Pente a nezabil človeka. Je to človek, ktorý stráži zákon.

Je najvyšší čas konať, pán generálny prokurátor. Snáď môj podnet pomôže. Nenechajte sa od Lipšica urážať, nenechajte sa urážať od mafiánov a gaunerov.

Lipšic patrí do basy. Aj celá jeho mafia, vrátane Mikulca a Matoviča.

Všetci to vieme.

 

 

 

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies