Pán Lipšic zverejnite auto, ktoré ste lustrovali a vraj nemalo špz

Potom, čo súd poslal čurillovcov do väzby, Heger splašene zvoláva Bezpečnostnú radu štátu.

Zistenie, že v kancelárii NAKA boli legálne nainštalované odposluchy so súhlasom súdu pootvorilo, čo to do vyšetrovacích metód tejto vládnej garnitúry.

Tá voľná jazda myšlienok ako vyplýva z obvinenia, ktoré koluje po redakciách médií a kde sa vraj majú spomínať také skvosty typu:

Chalani dajte im tam najmä nejakú korupciu, nech to spadá pod špeciál alebo napíšte, že sme videli Košča v júni v Tatrách, aby sme im mohli dať organizovanú skupinu, aj keď médiá píšu, že je v medzinárodnom pátraní od marca, je ako hovoria Angličania, ťažký

freestyle. Preto vyzývam, nech zverejnia celé znenie obvinenia, nech si každý urobí záver.

Heger a spol. sa veľmi boja kde všade boli rovnaké súdom schválené odposluchy a v koľkých kanceláriách možno ešte sú. To je dôvodom dnešnej Bezpečnostnej rady štátu.

Cisár je nahý a ako opozícia nemôžeme žiadať nič iné ako demisiu tejto skompromitovanej neschopnej vlády.

Daniel Lipšic je pohoršený, že vyšetrovateľ Ďurka je vo väznici v Prešove a je mu tým sťažovaný kontakt s Lipšicovým advokátom Kubinom.

Aký je ten osud zvláštny. Keď bol do Prešova poslaný generál Lučanský, či Tibor Gašpar, vtedy hovoril, že to je normálne. Keď má teraz za Ďurkom každý deň cestovať Kubina, už sa to tak nemá robiť.

Treba veriť, že Ďurkovi nebudú zadržiavať listy od rodiny, od dcéry tak ako sa písalo, že to Ďurka s Čurillom robili oni generálovi Lučanskému. Neviem to overiť, ale tvrdí sa, že je v tej istej cele kam oni poslali generála a kde sa vraj „šmykol“ na papuči a „vylúpil si oko.“ Tak Ďurka môže v tom prípade hlbšie meditovať nad tou „nešťastnou udalosťou.“

Pán Lipšic zverejnite auto, ktoré ste lustrovali a vraj nemalo špz, možno bolo kradnuté a pre nálezcu je odmena.

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies