Zuzana Čaputová si dnes vykopala politický hrob

Dajte si pilulku lexaurínu, pani prezidentka, možno aj dve!

Zuzana Čaputová dnes predviedla v Rádiu Expres hysterický záchvat, ktorým definitívne ukončila svoju politickú kariéru

Ona to ešte nevie, ale dnes si vykopala politický hrob.

Toľko hejtu voči Robertovi Ficovi by nedal ani Matovič s Naďom po týždennej príprave. Kompletne sa opustila. Že – nadstranícka prezidentka. Od smiechu sa neviem nadýchnuť.

Doposiaľ to naša madam dávala na akože štátničku, čítala tie svoje jalové frázy, pateticky vzdychala, do toho ten trpiteľský výraz a Hanečkove garderóby – juj, kaviarenskí povaľači od dojatia plakali do svojich lattečkových kelímkov.

No odrazu stratila nervy. A máme ju pred sebou v plnej nahote. Hašterivá ženská, ktorá kope do opozície, nenávidí Roberta Fica, vyhráža sa Smeru, chce zastaviť Ľuboša Blahu, vrieska, vrčí, hlúpo útočí a šíri hejt.

Dnes to dala na Mařenu Škopkovú zo Slunce, seno. Už tomu chýbali len vidly. A vrieskajúca babka v posteli na dvore. Panebože, ona dnes tak degradovala úrad prezidenta, že si v hroboch plieskajú po čele všetci naši národní dejatelia.

Ja sa výborne zabávam. Ona sa fakt politicky pochováva v priamom prenose. A robí presne tú istú školácku chybu ako Kiska po smrti Kuciaka. Spomeňte si – prestal to dávať na akože hlavu štátu a začal byť nenávistným politikom. A skončil na 6 percentách.

Čaputová dobre vedela, prečo dnes ide k svojmu dobbymu Závodskému. Ten ju tam od prvého momentu oblizoval ako zaľúbený kokeršpaniel – keby toto preložili súdruhom z KĽDR z propagandistického oddelenia, tak by sa prepadali od pocitu prenesenej hanby, že toto je aj na nich moc.

Podľa mňa sa dnes do rádia musel dobýjať Ďuro Rizman v úpenlivom strachu, že mu jeho Zuzku Závodský v priamom prenose preberie. Veď oni si tam hrkútali ako Fiona so Shrekom v záverečnej scéne. Láska, bože, láska, kde ťa ľudia berú…

„No povedzte, pani prezidentka, ste právna poradňa Roberta Fica?“ – Nie, hehe, nie.“ – Ach, nikdy sa nedozvieme, koľko ľudí zomrelo v Rimavskej Sobote.“ – Áno, musíme byť zodpovední a ten zlý, zlý, zlý Smer je taký zlý, zlý, zlý.“

„Ach, povedz, Zuzka, ako veľmi si plakala, keď ťa Robert Fico kritizoval?“ A tak…. Akože, vedeli sme, že Závodský nie je novinár, ale vládny propagandista… Ale toto bolo fakt dno. Dnešok zrodil Karla Bacílka neskorého kapitalizmu.

Toto celé bola jedna pripravená inscenácia, kde si rozzúrená xantipa potrebovala kopnúť do Roberta Fica a Závodský jej tam robil roztlieskavača. To nebolo o ničom inom ako o hejte voči Smeru. To fakt za toto dostáva Čaputová 15-tisícový plat?

Pri všetkej úcte, pani prezidentka, ale asi nie je nič trápnejšie, ako keď bývalá referentka z miestneho úradu, ktorá si nedokázala urobiť ani koncipientskú prax, ide z práva poučovať docenta Roberta Fica, ktorého odborné práce sa dodnes používajú ako učebné texty pre právnikov – preboha, madam, majte súdnosť.

Prostoducho odrapkáte každú hlúposť, čo vám napíše Kubina, Lipšic či Mazák a potom sa chcete tváriť ako právnická superstar – ostaňte radšej pri nechtíkoch, frizúrach a garderóbach, to vám fakt ide lepšie. O trošku.

Vy ste jedna obyčajná marička referenda, mordujete demokraciu v priamom prenose a páchate vlastizradu. Môžete vrieskať, plieskať, hučať, bučať – proste to tak je a Slováci to vidia.

Vďaka vášmu hysterickému záchvatu v Rádiu Expres sa dnes Slovensko dozvedelo, že ste navyše paranoidná a máte utkvelý pocit, že na vás niekto spriada sprisahania. Ste sebastredná a záleží vám len na sebe a svojej dcére, ktorej robíte protekciu.

Všetko je „útok na moju osobu“, „bludy a klamstvá“, všetko je „vycucané z prsta“ – a čo tak si dať teplé mliečko a upokojiť sa, drahá pani? Ste prezidentka a nie kofa na trhu – chápeme sa?

Politická kritika patrí k demokracii a to, že vy ste vzťahovačná žena, neschopná prijať iný názor, to je len vizitkou toho, aká ste nevyzretá a pomstychtivá. Ale toto si nechajte na doma pre Rizmana – týmto Slovákov neotravujte.

Nikto od vás nechce žiadne amnestie pre korupčníkov – každý vie, že milosť od vás dostávajú iba feťáci. A ak tu dostal niekto špinavé prachy, tak ste to boli vy pred voľbami – 175 tisíc dolárov z USA. Tak netárajte o korupcii.

Jediné, čo chceme, je, aby ste nebránili referendu. Chceme, aby ste chránila národ. Aby ste neslúžila americkej ambasáde. Aby ste nerobila hovorkyňu vlády. Aby ste nešírila nenávisť voči opozícii a nezaočkovanej polovici Slovákov.

A po dnešku by sme ešte poprosili, aby ste sa nesprávala ako nejaká rozzúrená doga a neštekala tam po opozičnom lídrovi ako ohrdnutá nevesta, ktorá sa chce za každú cenu pohádať a pľuje všade naokolo.

To, že tam Závodský s láskou chytal vaše slinky, neznamená, že ste sa dnes nestrápnili pred celým národom. Vy ste dnes ukázali Slovákom, kto ich nenávidí a kto ich zrádza. Kto nevedel, po dnešku už vie.

Ďakujeme, pani Čaputová, že ste dnes definitívne ukázali národu svoju pravú tvár.

 

 

.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies