Absurdistan – vitajte v totalite

Som presvedčený, že tieto drakonické opatrenia totalitnej vlády sú zavádzané bez náležitého vedeckého zdôvodnenia.

Sú nanútené jednostranne – diktátorským spôsobom, bez akejkoľvek širokej odbornej diskusie lekárov, farmaceutov, ekonómov, právnikov, vedcov.

Tieto nezmyselné a škodlivé opatrenia sú podporované servilnými a neobjektívnymi médiami tzv. hlavného prúdu, ktoré už 7 mesiacov strašia a traumatizujú slovenskú verejnosť.

Od začiatku koronafašizmu absentuje otvorená diskusia, vedená v konštruktívnom duchu. Ľudia sú politikmi a médiami zámerne stavaní proti sebe. V duchu hesla “Divide et impera” (Rozdeľuj a panuj!)
Drastická represívna politika Matovičovej bábkovlády voči korone je v príkrom rozpore s takmer nulovou vládnou politikou v oblasti prevencie ďalších ochorení.

Vláda svojimi krokmi neguje možnosť slovenského obyvateľstva rozvíjať zdravý životný štýl, prevenciu ochorení a svojimi retardovanými opatreniami aktívne bráni v posilňovaní nášho imunitného systému!
Týmito krokmi prispieva k ohrozeniu verejného zdravia.

Zdravie definovala Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) ako stav úplnej fyzickej, duševnej a sociálnej pohody. Zdravie je teda široký komplex vzťahov medzi fyzickým, duševným a sociálnym rozpoložením človeka. Človek je zdravý vtedy, keď sú v harmónii všetky tri faktory ľudského bytia.

Najnovšie diktátorské, neodborné a primitívne opatrenia Matovičového cirkusového kabinetu nielenže porušujú Základnú listinu ľudských a občianskych práv a slobôd, ale porušujú flagrantným spôsobom aj integritu ľudského zdravia.

Súčasťou opatrení je ponižovanie ľudskej dôstojnosti – prikazovaním nosenia rúšok, sociálnej izolácie, karantény, dezinfekčných úkonov. Týmto sa súčasne likviduje duševná pohoda človeka.

Opatrenia koronafašistickej ideológie likvidujú sociálnu pohodu človeka útokom na existenčné potreby – obmedzovanie a likvidácia pracovných možností.

Verejne vyhlasujem, že Ústredný krízový štáb, Pandemická komisia vlády Slovenskej republiky, Úrad verejného zdravotníctva SR a nakoniec aj samotná vláda Slovenskej republiky VEDOME zhoršuje stav môjho zdravia, ako aj zdravia drvivej väčšiny občanov tohto štátu.

Preto opatrenia, ktoré sú v príkrom rozpore s platným slovenským a medzinárodným právom NEBUDEM rešpektovať, keďže sú neplatné a na dôvažok sú v rozpore s dobrými mravmi.

Ako právnik som pripravený brániť svoje práva, ako aj práva kohokoľvek kto o to požiada! Neobávam sa preto ani vyhrážok, napomínaní, či pokút… pretože vždy bude pravda a právo na mojej – našej strane

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies