Okresný súd Bratislava1 mi oznámil, že výnimočný stav bude trvať minimálne do septembra 2021

Jasnovidci zo súdov

Dnes mi prišlo predvolanie na pojednávanie z Okresného súdu Bratislava 1. Súd vytýčil pojednávanie  na september budúceho roku.  To je ohromujúce, ako naše súdy prezieravo dopredu plánujú! Ešte viac človeka šokuje skutočnosť, že súd prezieravo počíta s tým, že aj takto o rok bude platiť mimoriadne opatrenie a výnimočný stav. Nezabudol niekto túto prognózu povedať napríklad aj kompetentným?

Ešte viac ma však rozčuľuje to, že táto vec, ktorá bola podaná v roku 2012 na Ministerstvo spravodlivosti. Po neúspešných jednaniach s ministerstvom spravodlivosti, bola v roku 2014 podaná na OS Bratislava 1 žaloba, ktorá bez vykonania dokazovania bola na prvom stupni rozhodnutá  v roku 2016.  Odvolací Krajským súd Bratislava, bez vytýčenia pojednávania,  po piatich rokoch v máji 2020 priznal mi náklady spojené s jedenásťročným nezákonným trestným konaním a vec vrátil vo zvyšku nárokov na opätovné prerokovanie na Okresný súd Bratislava 1.

Keďže rozhodnutie Krajského súdu, ktoré bolo vydané v máji tohto roku sa údajne nepodarilo Okresnému súdu doručiť  Ministerstvu spravodlivosti Slovenskej republiky – žalovanej strane, nebolo možné na uznesenie vyznačiť právoplatnosť!

Predseda Okresného súdu je zrejme v ťažkej predvolávacej agónii, keď ani nevie, čo dokáže jeho súd vyprodukovať. Nedoručiť pol roka rozhodnutie na Ministerstvo spravodlivosti je nad rámec bežného administratívneho pochybenia.

Upozornenie pre spoluobčanov

Podľa predpovede Okresného súdu v Bratislave si majú nachystať rúška minimálne do septembra 2021.

Presne takto vyzerá v praxi arogancia moci a neschopnosť ľudí platených z daní občanov.

Na eliminovanie takého prístupu k vybavovaniu rozhodnutí nie sú potrebné rozsiahle zákonné opatrenia, ale iba krátka palica na vinníkov a upratať na súde.

Zastavenie chodu bežného života spoločnosti nás ohrozuje ekonomicky a psychosociálne viac, ako sám koronavírus.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies