Dr. Fuellmich pre pandémiu žaluje WHO za zločiny proti ľudskosti

Dr. Reiner Fuellmich je advokátom tak v nemeckej, ako aj v kalifornskej komore advokátov, kde pôsobil počas uplynulých 26 rokov. Hoci pôvodom Nemec, plynule hovorí anglicky.

Dňa 10. júla 2020 nemeckí lekári, právnici a vedci vytvorili  medzinárodnú mimoparlamentnú vyšetrovaciu komisiu ACU na preskúmanie súčasnej pandémie nového koronavírusu, ktorá si na preskúmanie pandémie COVID-19 si v úvode stanovila zodpovedanie troch závažných otázok.

Ako skutočne nebezpečný je vírus SARS-CoV-2?

Aký význam má „pozitívny“ výsledok PCR testu?

Aké vedľajšie škody boli spôsobené protipandemickými opatreniami z hľadiska zdravia svetovej populácie a svetovej ekonomiky?

Po niekoľkých mesiacoch  svojej činnosti dospeli k záveru, že:

Pandémia COVID-19 je zrejme najväčší zločin proti ľudskosti v celej doterajšej histórii ľudstva.

Dr. Reiner Fuellmich pripravuje žalobu na WHO

Dr. Fuellmich má za sebou výhry vo viacero významných súdnych procesoch proti mega korporáciám ako sú Deutsche Bank či Volkswagen. V súčasnosti pracuje na žalobe proti Svetovej zdravotníckej organizácii (WHO) za podvodnú pandémiu a tvrdé protipandemické opatrenia, ktoré zaviedli štáty sveta na základe odporúčania WHO a sfalšovaných PCR testov. Podľa jeho výkladu, protipandemické obmedzenia v podobe nosenia rúšok, sociálneho dištancu, uzatváraniu ekonomiky a karantén majú za úlohu vyvolávať u ľudí paniku za účelom, aby bez otázok uverili, že ich životy sú v ohrození. Na konci tohto pretrvávajúceho strachu a hystérie to však budú farmaceutické firmy a ďalšie technologické firmy, ktoré zarobia obrovské peniaze na PCR testoch, antigénových testoch a napokon aj na vakcínach či zhromažďovaní informácií o našej DNA.

Ako ďalej hovorí Dr. Fuellmich:

„Údajne nový a vysoko nebezpečný koronavírus vôbec nikde na svete nespôsobil nadmerné úmrtia a už vôbec nie tu v Nemecku.
To, čo v skutočnosti spôsobilo nadmerné úmrtia počas prvej vlny na jar 2020, boli protipandemické opatrenia ako pozatvárané nemocnice a nedostupnosť bežnej zdravotnej starostlivosti, ktoré boli založené na výsledkoch falošných PCR testov.
Počas tohto obdobia došlo k strate mnohých ľudských životov a k ekonomickej devastácii množstva firiem i bežných ľudí po celom svete…“

Šialené protipandemické opatrenia v niektorých krajinách

V Austrálii sú ľudia , ak nenosia rúška alebo ak ich nenosia spôsobom, ktorý vyžadujú úrady, zatváraní do väzenia. Na Filipínach sa dokonca po ľuďoch bez rúška strieľa.

„Ak by sa PCR testy nepoužívali ako diagnostický nástroj pre údajné infekcie novým koronavírusom, nebolo by žiadnej pandémie a žiadnych lockdownov (obmedzení, uzatváraní). Celé by sme to vnímali ako ľahkú či nanajvýš stredne silnú vlnu chrípky…
Existuje vážna hrozba, že úmyselné vyvolávanie strachu a následné obmedzenia spôsobené panikou, môžu viesť k nahradeniu demokracie fašistickými totalitnými modelmi vládnutia, ako sa to už napríklad stalo v spomínanej Austrálii.
Stále viac a viac nezávislých štúdií a vyjadrení expertov ukazujú, že všetci, ktorých poškodili obmedzenia vyplývajúce z PCR testov, majú právny nárok na plné odškodnenie svojich strát.“

Dr. Fuellmich podrobne popisuje správu vypracovanú Stephenom Kohnom, úradníkom nemeckého Ministerstva vnútra zodpovedného za posúdenie rizík a ochranu populácie, ktorá nedávno unikla pod názvom „Globálny falošný poplach“.

Uvedená správa prichádza k záveru, že neexistuje dostatok vedeckých dôkazov ohľadne zdravotných rizík pandémie pre populáciu tak, ako to tvrdí nemecká vláda, či Svetová zdravotnícka organizácia. Kohn vo svojej správe dochádza k záveru, že pod váhou dôkazov bude vláda braná na zodpovednosť za všetky škody, ktoré napáchala na vlastnom obyvateľstve.

Časť videa s Dr. Fuellmichom v angličtine, doplneného českými titulkami, si môžete pozrieť tu:

Dr. Fuellmich hovorí, že zločiny spáchané rôznymi zdravotníckymi úradmi, vrátane Svetovej zdravotníckej organizácie, je možné klasifikovať ako reálne zločiny proti ľudskosti podľa článku 7 Medzinárodného trestného kódexu a preto v súčasnosti  pracuje na hromadnej žalobe, ktorá vydláždi cestu ku kompenzáciám škôd, vrátane vyvodenia politickej zodpovednosti.

Ak ľudia celého sveta v tejto žalobe uspejú, WHO a vlády jednotlivých krajín zodpovedné za vykonanie celého toho kovidového podvodu a zločinov proti ľudskosti môžu zbankrotovať a dokonca byť prinútené aj k nútenému rozpusteniu.

Možno to bude oheň nepredstaviteľných epických rozmerov.

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies