Časť poslancov hnutia OĽaNO nesúhlasí s odchodom Igora Matoviča

Časť poslancov hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) nesúhlasí s odchodom Igora Matoviča (OĽaNO) z postu predsedu vlády. Ako informovala televízia TA3 na svojej internetovej stránke, v rámci OĽaNO aktuálne koluje list, ktorý vyzýva predsedníctvo hnutia, aby sa jasne vyjadrilo k iniciatíve poslancov, ktorí trvajú na zotrvaní Matoviča na poste premiéra.

„Chcú nás zničiť, lebo im smrdíme a zavadziame v ceste. Zlodejom, progresívcom, aj pani z paláca. Nastal čas, aby sme si uvedomili svoju silu. Je nás 53 a tú silu máme, nevzdávajme sa bez boja. Stál za nami, je čas sa postaviť za neho a našu dôstojnosť,“ píše sa v liste.

Autor listu dopĺňa, že „jeho rozhodnutie je pevné a nemenné a nebude súčasťou poslaneckého klubu, ktorý sa rozhodne hodiť lídra svojho hnutia cez palubu.“

Hnutie OĽaNO pre agentúru SITA potvrdilo autenticitu medializovaného listu. „Evidujeme takúto iniciatívu niektorých našich poslancov a budeme sa ňou zaoberať na rokovaní poslaneckého klubu,“ uviedol Peter Dojčan z mediálneho tímu OĽaNO.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies