Po privezení prvorodičky bez pohybov plodu, lekári s policajtmi na pôrodnej sále riešili prioritne test na Covid a priestupkové konanie za odmietnutie testu

Na Slovensku začal fašizmus a špirála sa roztáča

Covid jednotka na odoberanie detí v zložení lekárov Fakultnej nemocnice L. Pasteura v Košiciach, Rstislavova č.43 „zasiahla“

Z dôvodu odmietnutia podrobiť sa testu Covid-19, lekári a personál pôrodnice zajali rodičku na osobitnej izbe a pod nátlakom s tým, že bez podrobenia sa tohto testu jej po pôrode okamžite odnímu dieťa a izolujú ho pre ňu na neznáme miesto !!! (čo sa môže diať už aj počas týchto chvíľ)…

To nie je hoax, p. prezident policajného zboru, to je dňa 23. a 24.10.2020 z pôrodnice v Košiciach a už aj z môjho pracovného stola! A za asistencie Polície SR na pôrodnej sále! Pre domnelý!! PRIESTUPOK!! De iure pre neexistujúci priestupok !

Večer 23.10.2020 mi vo večerných hodinách s plačom a roztraseným hlasom volala matka rodičky, že po privezení dcéry do pôrodnice, v akútnom štádiu začiatku pôrodu, kedy súčasne prestala cítiť pohyby dieťaťa, sa na dcéru ošetrujúci personál začal na pacientku vyvíjať nátlak na vykonanie Covid testu, ktorý odmietla. Pacientka bola upozornená že, v prípade odmietnutia testu bude, cit.:
„odmietnutý príjem na pôrod, alebo v zmysle nariadení vedenia nemocnice bude dieťa po pôrode izolované od matky, s odôvodnením že matka odmietnutím testu je automaticky považovaná za Covid pozitívnu, čím ohrozuje dieťa. Dieťa, ktoré 9 mesiacov je súčasťou jej tela!“

Petícia za odstúpenie Igora Matoviča z postu predsedu vlády SR

Nehumánne obludnosti zo strany povinnej osoby páchané na matke a dieťati je potrebné bezodkladne zo strany súdu z a s t a v i ť.

Na požiadavku matky o písomné potvrdenie o odmietnutie rodičky z dôvodu jej nepodrobenia sa Covid testu, nemocnica zmenila svoje rozhodnutie, a rodičku prijala, avšak súčasne začala na ňu vyvíjať nátlak o podrobenie sa testovaniu na Covid-19. Následne ju uzavrela v osobitnej miestnosti na bez možnosti odídenia z nej.

Po mojej výzve o zdržanie sa nezákonného konania voči klientke o nútenie ju k vykonaniu uvedeného testu, resp., v opačnom prípade o vyhrážanie sa odňatím dieťaťa po pôrode a/alebo o odňatie dieťaťa po pôrode z dôvodu nepodstúpenia uvedeného testu, bola voči nej na pôrodnú (!) sálu (!) privolaná policajná hliadka (zjavne za účelom vybavenia „priestupku“ nepodrobenia sa testovania Covid-19). Opakujem, na pôrodnú sálu (!!!) bola privolaná policajná hliadka na „prejednanie priestupku“. To aj napriek tomu, že personál bol mnou, ako právnou zástupkyňou rodičky požiadaný o vybavenie tejto veci prostredníctvom mňa. Po celý čas, ako lekársky personál, tak aj policajný orgán, odmietali (!) a odmietajú napriek žiadosti rodičky komunikovať so mnou, ako jej právnou zástupkyňou.

Moja klientka prišla do nemocnice, v stave pred pôrodom, pričom doposiaľ k pôrodu nedošlo. Mám obavy, aby z tohto psychického tlaku nedošlo k „zastaveniu“ pôrodu. Aj keď to Janka znáša statočne, skutočne sa o ňu bojím… Vedľa mňa sedí jej mama s očami plných sĺz…
23.10.2020

1. Nahrávka: matka rodičky
2. Nahrávka: rodička
3. Nahrávka: matka pred pôrodnou sálou s lekárkou
4. Nahrávka: matka
5. Nahrávka: rodička
6. Nahrávka: rodička (polícia)
24.10.2020
7. Nahrávka: matka rodičky
8. Nahrávka: rodička
A teda čo príde zajtra…, páni kolegovia ? …vaše deti a vaše vnúčatá ?

Včera na InfoVojne p. Lichtner „sa trafil do čierneho“ keď povedal : Dnes si kvôli práci (strachu zo straty práce) necháte vziať slobodu a onedlho vám vezmú aj tú prácu a nebudete mať nič.
Ja dnes doplním: Dnes si kvôli práci necháte vziať slobodu v rúšku a zajtra vám vezmú aj dieťa,  ktorému nasadia tiež rúško a vykonajú „test“.

A čo je právny pojem „TEST“ v kontexte zákona o poskytovaní zdravotnej starostlivosti, ktorý pojem sa tu ako mantra omieľa od rána do večera, som vysvetlila vo svojom príspevku a na InfoVojne dňa 23.10.2020, v spojení s „objednávkou“ tohto testu.

Harabin a Krajníková o globálnej operácii Covid-19, nezákonných rúškach, testovaní a oklieštovaní práv občanov

Testovanie = odber vášho biologického materiálu je tak daný na „úroveň“ vášho dobrovoľného DAROVANIA na účely ďalšieho použitia… Rovnako sme s Dr. Harabínom vysvetlili, že opatrenia a nariadenia či už na rúško alebo na testovanie, nie sú ŽIADNE. ŽIADNE právne povinnosti nosiť rúško (opatrenia sú nulitné, právne nikdy nevydané) a ŽIADNE opatrenie dať sa testovať. To všetko ostatné je iba vydieranie štátu…

Právny záver:

Všimnite si !! …všetky „príkazy“ na „musieť sa ísť testovať“ alebo aj rúško, sú založené na ústnom podaní.  Každý z „prikazovateľov“ – či už zamestnávateľov, súdov, lekárov a ostatných, poukazuje na svoje (!) vnútorné predpisy (železnica poukazuje na „dostupné informácie“, nemocnica na „interné predpisy nemocnice“, sudkyňa v mojom prípade na „interný poriadok súdu“ atď atď atď… Len nikto nie na zákon!
Nikto a opakujem nikto v kontexte s testovaním nepoukazuje na zákon a zákonný titul  – nariadenie, opatrenie…, pretože ono ŽIADNE nie je… Celé je to o „ústnom podaní“ a „podvode“… K tejto téme vydám osobitný príspevok pod názvom „falošný núdzový stav“.

Kolegovia, prestaňte prosím s „logistikou“ tomu šialenstvu, lebo aj vás to zomelie aj s vašimi deťmi, a tu si už nevybavíte nič… Lebo to bude o šialenom systéme bez pravidiel… Iný nebude…

LEKÁRI SA BÚRIA: Korona je veľký podvod. Štatistiky mŕtvych sú upravené. Kto za tým je?

Táto obludnosť a barbarstvo „úroda“ všetkých tých, ktorí si včera nasadili rúško. Počnúc prvým zastrašeným Slovákom naskrz celou právnickou obcou od prvého bojazlivého právnika cez predsedu stavu advokátov JUDr. Borca v rúšku, sudcov Mgr. Kuzmiakovej v rúšku, omdlievajúcej z rúšku JUDr. Salokovej v rúšku, až po všetkých ´poslancov v parlamente v rúšku, vrátane kričiaceho PhDr. Blahu v rúšku a plastových krytoch na spôsob Doc. JUDr. Fica, končiac „eko“ JUDr. Čaputovou v rúšku podľa farby šiat (čo je popri všetkom šialenstve skutočne aj „eko“ správanie v praxi) – „úroda“ vás všetkých, ktorí tomu okultizmu  dávate ideologické „promo“! K členom vlády a Mikasovi sa tu vyjadrovať nebudem, pretože títo sú priami páchatelia.

Až aj vám (!) vážení kolegovia budú odoberať deti a vnúčatá, potom si spomeniete na deň, keď ste riešili moje rúško… ! Alebo sa spoliehate na „staré dobré“, že vy si to nejako „vybavíte“ ? Nie vážení, po tomto si už nevybavíte nič. Toto šialenstvo zomelie aj vás a vaše deti. …Ja nie som váš nepriateľ, kolegovia, naopak…. Zobuďte sa prosím… !

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies