Komisia na likvidáciu právneho štátu

Matovičova mafia si ide cez „ komisiu na likvidáciu právneho štátu“ sprivatizovať spravodlivosť na Slovensku.

Milí priatelia,

Matovič bol 17.10.2021  v relácii „V politike“ a viem, že mnohí z nás Matoviča nevedia dopozerať do konca.

Premohol som sa!

Okrem psychedelického opakovania slova mafia sa Matovič s tým, že zatknutých „chlapcov“ nazval statočnými vyšetrovateľmi, ktorých vraj treba za každú cenu ochrániť, postavil na čelo tejto mafie. Odposluchy nie sú domnienky a ukazujú, že táto skupinka zorganizovala sprisahanie proti vyšetrovateľke inšpekcie MV Santusovej, ktorá ich zločiny vyšetrovala.

Matovič asi nečítal prepisy odposluchov týchto „statočných“ chlapcov.

My to budeme robiť, aby sa všetci ľudia na Slovensku dozvedeli, čo sa tu deje.

Matovič sa dnes snažil presvedčiť ľudí o tom, že čierna farba nie je čierna, ale biela. Svedčí o tom aj Matovičova veta z relácie, že „Ľudia musia dôverovať, že ten štát funguje pre všetkých spravodlivo, že existuje spravodlivosť…“. Je to výsmech všetkým ľuďom, ktorí používajú šedú mozgovú kôru!

Ľudia však nie sú hlúpi a vidia, ako sa na Slovensku kriví právny štát.

Praktiky tímu vyšetrovateľov NAKA vymýšľajúcich si trestnú činnosť voči občanom

Hanebnou čerešničkou na torte bola Bezpečnostná rada štátu, po ktorej Heger namiesto odvolania Mikulca oznámil, že chce zriadiť komisiu, ktorá má vraj zabezpečiť právny štát na Slovensku. Ja túto komisiu nazývam „KOMISIOU NA LIKVIDÁCIU PRÁVNEHO ŠTÁTU“, ktorá má sprivatizovať spravodlivosť pre Matovičovu mafiu.

Už zloženie tejto účelovej komisie svedčí o tom, na čo bude slúžiť – znefunkčniť a oslabiť Žilinku, prevziať kontrolu nad inšpekciou MV a enormne posilniť Lipšica, Mikulca a samotného Matoviča. Členmi komisie majú byť napr. špeciálny prokurátor Lipšic, sudca Hrubala a aby toho nebolo málo, tak sa do komisie tlačí aj samotný Matovič. Toto myslí Heger a spol. vážne?

To je ako urobiť capa záhradníkom

Akurát som dopozeral vyjadrenia Borisa Kollára, ktorému Matovič v TA3 odkázal, že si vie predstaviť koalíciu aj bez Sme rodina. Boris Kollár sa opäť zľakol a opäť otočil o 180 stupňov a začal útočiť na SMER.

Podobne ako Matovič opakoval ako mantru slovo mafia. Mal by si asi pustiť film „Pozri, kto to hovorí“

VIDEO: Ide výrobcom liečiv a v@kcín o zdravie ľudí alebo o biznis?

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies