Štátna limuzína má byť využívaná na štátne účely, nie na Borisove bakchanálie

Mne je samozrejme ľúto, že Boris Kollár je zranený, ale vyzerá to tak, že o pár týždňov bude v poriadku. Držím mu palce.

Nemôžem však mlčať o škandalóznych okolnostiach jeho nehody – vzhľadom na to, že zdravotný stav Borisa Kollára je stabilizovaný a je mimo nebezpečenstva, môžeme otvárať aj politické okolnosti jeho nehody:

V štátnej limuzíne sa spolu s predsedom parlamentu viezla bývalá finalistka Miss Universe a asi netreba vysvetľovať, že spolu neriešili Aristotelovu ontológiu.

Štátna limuzína má byť využívaná na štátne účely. Nie na rande. Boris Kollár si v nej nemá čo prevážať frajerky.
Pri všetkej úcte k bývalej finalistke Miss Universe, celkom zjavne to nie je kráľovná Alžbeta. A štátna limuzína bola zneužitá na Borisove bakchanálie. U pána predsedu zjavne opäť nezvíťazil mozog. Ale „srdce“.
Nejdem teraz rozoberať súkromný život Borisa Kollára. Raz si to užíva s misskami, inokedy s transsexuálmi. A vieme, ako chcel pri šoférovaní „pomáhať“ slávnej Paris. Podstatné je, aby na svoje zvrhlé chúťky nezneužíval štátnu limuzínu.
Pripomeňme ešte to najdôležitejšie. Na Slovensku je zákaz vychádzania. Vláda vyzýva, aby ľudia ostali sedieť doma a obmedzili kontakt s cudzím ľuďmi.

V tom istom čase kľúčový predstaviteľ vládnej koalície a druhý najvyšší ústavný činiteľ Boris Kollár zneužíva štátnu limuzínu na intímne stretnutie s Miss Universe. A veľmi vážne pochybujem, že pri svojom platónskom obcovaní používali ochranu – myslím teraz rúška na tvári.

Predseda parlamentu sa vysmieva vládnym opatreniam proti pandémii. Vysmieva sa zákazu vychádzania. Vysiela signál verejnosti, aby ľudia ďalej randili s cudzími ľuďmi, užívali si život mimo domova, potenciálne šírili covid.
V tom istom čase, keď svojimi opatreniami likvidujú zamestnancov či obchodníkov, Boris Kollár celému Slovensku ukazuje, ako má nariadenia na saláme. Tlieskame – toto je fakt príklad hodný nasledovania.

Opakujem, je mi ľúto, že došlo k zraneniu ľudí a som veľmi rád, že nikto nie je ohrozený na živote. Ale toto sú veľmi vážne veci a Boris Kollár by mal zvážiť svoje ďalšie účinkovanie vo funkcii.
Toto je od neho taký papalášizmus a taká arogancia, že to nemá obdoby.

Po privezení prvorodičky bez pohybov plodu, lekári s policajtmi na pôrodnej sále riešili prioritne test na Covid a priestupkové konanie za odmietnutie testu

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies