Choromyseľný Igor a nesvojprávny Brani bojujú s koronou

Dnešná tlačovka Igora M. a Braniho G. prekonala aj to najhoršie, čo sa doteraz v histórii diletantizmu tejto vlády vyskytlo. Predstúpili pred verejnosť, aby oznámili, že školy sa budú otvárať jednotlivo (!!!!!!!!!) podľa toho, ako sa ktorej bude chcieť absolvovať testovanie žiakov a jedného z rodičov.

Vytvorí to neskutočne veľa konfliktných situácií, pretože niekde budú nadávať rodičia iným rodičom, že tí sa nechcú dať otestovať a škola sa nemôže otvoriť, rodičia riaditeľom, že ich nútia testovať sa alebo, naopak, že sa testovať nechcú… Ničí sa komunikácia medzi školami, lebo každá si teraz má veci robiť po svojom, zhorší to možnosti prestupov žiakov…

Moja otázka je, čo sú títo dvaja viac, blázni, alebo hajzli?

A to je len časť tohto neuveriteľného príbehu. Oni navyše na tej tlačovke neboli schopní odpovedať na úplne základné otázky, ako to vlastne bude fungovať, aké sú pravidlá!!!! Plagiátorský minister školstva len krčil ramenami, že veď ono sa tie pravidlá ešte len nejako budú tvoriť, ako on môže vedieť, čo bude platiť.
A ešte dodali, že viac sa novinári dočítajú v schválenom uznesení vlády, až sa to schválené uznesenie vlády napíše!!!!!!!

Už v minulosti som upozorňoval, že žiadna vláda v minulosti nerobila veci takto šialene šlendriánsky. Oni proste schvaľujú materiály bez predkladacích správ, alebo, ako teraz, niečo schvália, ale sami nevedia čo, a celé sa to ešte bude dopisovať.

Takto nefunguje ani slušnejšie obecné zastupiteľstvo či dobre riadená menšia firma, ale funguje tak vláda päť a pol miliónového Slovenska!!!

Prosím, kde majú nejaké lacné a kvalitné zvieracie kazajky?

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies