Matovič priznal, že je zangažovaný v zatýkaní, ide o jeho objednávku

Matovič práve v Slovenskom rozhlase vyurážal celé Slovensko, vraj sú všetci okrem neho ako „kone s nohou na stole“… A na záver sa skoro rozplakal, že z neho všetci robia „ancikrista“.

Dúfam, že ho moderátorka Jančkárová zamkla v tej vypolstrovanej rozhlasáckej miestnosti a už volá odbornú pomoc – toho človeka musia rovno odviezť na kliniku.
Matovič dnes konečne na priamo priznal, že celoplošné testovanie, do ktorého dovydieral ľudí, bolo – povinné. Dúfam, že počúval vyšetrovateľ, ktorý rieši moje trestné oznámenia na Matoviča – tomuto sa totiž hovorí priznanie zločinu.

Ďalej sa Matovič priznal, že on ako premiér má právo nevedieť, že aktuálne vláda terorizuje pendlerov a tí musia mať od pondelka test, ak chcú prejsť hranice.

Vláda pácha štátny teror a on ani nevie, kto takéto rozhodnutie prijal. Ale vraj ho vypátra a povie mu, aby sa ospravedlnil. Ale že to bude platiť ďalej. To vám povie predseda vlády. Preboha, kto vládne v tomto štáte, keď sa premiér vyhovára, že netuší, čo sa deje?

Jaroslav Haščák putuje do väzby, o čo ide?

Matovič sa priznal aj k bohapustému lobovaniu za svoj nezmysel s komunitným testovaním – vraj zavolal škole, kam chodia jeho decká. A zabezpečil, aby jeho privilegované detičky do školy ísť mohli a iné nie. A on na toto nekonečné papalášstvo povie, že je mu to smiešne. Doslova.

Zaujímalo by ma, či takto isto zavolal vlastníkovi školy aj vtedy, keď potreboval urobiť kšeft s rýchlotestíkmi za 50 miliónov – vlastník tejto školy totižto nakoniec bez súťaže dostal od Matovičovej vlády biznis storočia. Pán vyšetrovateľ, dúfam, že ste počúvali – naše trestné oznámenie máte.

Ďalej sme sa dozvedeli, že ústavné právo na vzdelanie majú len tí, čo sa nechajú vyšpajchlovať. Matovič teda obhajuje apartheid – práva majú len tí s výterom nosa, ostatní nie. Pán vyšetrovateľ, počujete?
Ale vraj to je preto, lebo tí, čo sa nechajú vyšpajchlovať, sa cítia byť ohrození „zombíkmi“, čo sa nedajú – a majú právo nezabiť svoju babku. Toto fakt dal. A ešte aj nakladal Čaputovej, Remišovej a Sulíkovi – lebo oni chcú zjavne zabíjať svoje babky.

Zvláštne, že v preplnených obchodoch sa vás nikto nepýta, či máte test. Tam už právo nezabiť babku neplatí. V kine tiež nie. V bazéne tiež nie. Dokonca ani v kostole. Len a len v škole. Opakujem – Matovič sa reálne zbláznil.

My v parlamente sedíme celé dni bez testov 150-ti v jednej miestnosti bez okien a nie, neváľame sa ako mŕtvoly v nemocniciach v Bergame, ani tu nie je žiaden Matovičov Armagedon. Úplne stačí, ak nám pri vchode zmerajú teplotu – tak ako to, že to nestačí v školách?!

Strach, teror, vyhrážky, ubližovanie rodine, udávanie, zneužívanie moci – 50. roky sú späť

Matovič v relácii šíril aj hoax, že ľudia, čo boli na proteste 17. novembra, umierajú na Covid. Ja len, že ak nevie preukázať príčinnú súvislosť medzi protestom a smrťou, je to učebnicové šírenie poplašnej správy – verím, že už mu na dvere klope polícia, rieši tento jeho hoax a bude ho zaňho stíhať.
Bolo ešte jedno priznanie – Matovič otvorene vyhlásil, že v prípade masového zatýkania „čistia Slovensko“. Inými slovami priznal, že je v tom zaangažovaný, ide o jeho objednávku a ide o politické čistky. Aj na to je paragraf – zneužitie právomocí verejného činiteľa.

Ja len, že Matovič sa dnes v priamom prenose priznal k toľkým zločinom, že reálne musí byť duševne na dne.

Preto ešte žiadam pani Jančkárovú, aby chytro zamkla Matoviča v rozhlasovej miestnosti a okamžite volala buď políciu alebo rovno docenta Chocholouška.

Sám neviem, či je v tejto fáze vhodnejšia NAKA alebo klinika, ale jedno viem iste – ten človek je nebezpečný pre svoje najbližšie okolie a mal by byť už navždy v karanténe.

Nezoberie náhodou Hrubala zajtra Vás, resp. kohokoľvek do väzby, keď mu to nariadia tí, ktorí ho vydierajú cez jeho alkoholizmus?

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies