Diaľničiari upozorňujú na uzavretú diaľnicu pri Triblavine
PODPORIŤ

Národná diaľničná spoločnosť (NDS) upozorňuje vodičov, že počas nočných hodín bude počas nasledujúceho víkendu uzavretá diaľnica D1 pri Triblavine. Dôvodom je umiestňovanie portálov a finálne osadenie zvislého dopravného značenia. V tlačovej správe o tom informovala Eva Žgravčáková, vedúca oddelenia komunikácie NDS.

Uzávera sa začne dnes o 23. hodine a potrvá do soboty 26. júna do 6. hodiny rannej. Opäť sa začne o 23. hodine a potrvá do nedele 27. júna do 6. hodiny ráno. V podobných intervaloch sa práce uskutočnia aj počas prvého júlového víkendu. Doprava bude prenosným dopravným značením presmerovaná na cesty I/61 a II/503.

NDS čiastočne uzavrie diaľnicu D1 aj v úseku Štrba – Mengusovce. V sobotu 26. júna od 8. hodiny do 18. hodiny bude uzavretý ľavý jazdný pás a v nedeľu 27. júna od 8. hodiny do 18. hodiny pravý jazdný pás. Dôvodom obmedzenia je oprava na objektoch podjazdu Lučivná.

Diaľničiari upozorňujú aj na taktické cvičenie v tuneli Bôrik, z dôvodu ktorého bude v utorok 29. júna od 10. hodiny do 16. hodiny úplne uzavretý úsek diaľnice D1 Mengusovce – Jánovce. Trasa obchádzky povedie po ceste prvej triedy I/18 odklonom cez mesto Svit.

VIDEO: Zapnuté mikrofóny nahrali členov krízového štábu, ako budú strašiť Slovákov!

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies