Diaľničiari upozorňujú na uzavretú diaľnicu pri Triblavine

Národná diaľničná spoločnosť (NDS) upozorňuje vodičov, že počas nočných hodín bude počas nasledujúceho víkendu uzavretá diaľnica D1 pri Triblavine. Dôvodom je umiestňovanie portálov a finálne osadenie zvislého dopravného značenia. V tlačovej správe o tom informovala Eva Žgravčáková, vedúca oddelenia komunikácie NDS.

Uzávera sa začne dnes o 23. hodine a potrvá do soboty 26. júna do 6. hodiny rannej. Opäť sa začne o 23. hodine a potrvá do nedele 27. júna do 6. hodiny ráno. V podobných intervaloch sa práce uskutočnia aj počas prvého júlového víkendu. Doprava bude prenosným dopravným značením presmerovaná na cesty I/61 a II/503.

NDS čiastočne uzavrie diaľnicu D1 aj v úseku Štrba – Mengusovce. V sobotu 26. júna od 8. hodiny do 18. hodiny bude uzavretý ľavý jazdný pás a v nedeľu 27. júna od 8. hodiny do 18. hodiny pravý jazdný pás. Dôvodom obmedzenia je oprava na objektoch podjazdu Lučivná.

Diaľničiari upozorňujú aj na taktické cvičenie v tuneli Bôrik, z dôvodu ktorého bude v utorok 29. júna od 10. hodiny do 16. hodiny úplne uzavretý úsek diaľnice D1 Mengusovce – Jánovce. Trasa obchádzky povedie po ceste prvej triedy I/18 odklonom cez mesto Svit.

VIDEO: Zapnuté mikrofóny nahrali členov krízového štábu, ako budú strašiť Slovákov!

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies