Falošné rozčarovanie z biznismena Kollára

Môže byť ešte niekto prekvapený z toho, že Boris Kollár urobil kšeft aj pri segregačnom zákone? Toto rozčarovanie je falošnenejšie ako jeho odpor voči tomuto zákonu a zároveň je zvrátené, že podobné zákony visia na gumičke od gatí človeka, ktorý mal byť vďaka svojej minulosti na okraji spoločnosti. Kollár je nula, ktorá by si pozornosť nezaslúžila, lenže v hlúpej spoločnosti, akou je slovenský parlament, je táto nula kráľom… 

Necelé dva dni stálo hnutie Sme rodina na zadných a odmietalo zákon o apartheide. Kollár ako šéf hnutia reprezentoval názor, že oni nikdy nepodporia vznik dvoch kategórii na Slovensku. Už sa stalo zvykom, že pred hlasovaním si Kollár odbehne, nie za frajerkami, ale koaličnými partnermi, kde rokuje za ľudí, samozrejme, tých svojich ľudí.

Tentokrát to vyzerá, že “jednoducho Boris” bojoval za svojho vicepremiéra Štefana Holého, ktorý za vyše roka vo funkcii dokázal jedine vybaviť si výnimku na cestovanie za rodinou do Anglicka. Holého úloha znela jasne napísať stavebný zákon, ktorým sa umožní postaviť tisíce nájomných bytov, ktoré sľúbila Sme rodina. Lenže, schopnosť Holého končí pri požiadaní hlavného hygienika Jána Mikasa o výnimku, a zákona napísaný pre investorov by nemusel prejsť ani v tak hlúpom zoskúpení, aké na Slovensku momentálne vládne. Kollár preto bojoval proti segregácii na “chránených” a “nechránených”, pričom okrem podpory stavebného zákona vybavil aj “špajchlovačku” zadarmo.

Lámanie práva so slovníkom v ruke, lebo Lengvarský zavelil

Čomu vlastne tlieskame?

Koalícia pred hlasovaním o segregačnom zákone teda dospela k dohode a v konečnom dôsledku sa napĺňajú aj ďalšie Kollárove slová, že budú drahá nevesta. Drahoty tejto drahej nevesty, samozrejme, zaplatí bežný občan z daní a koalícia, ktorá sa čoraz viac stáva synonymom arogancie nevedno ako, ale presvedčila obyvateľov Slovenska zatlieskať doteraz nezmyselnému plošnému testovaniu, ktoré nás za posledný rok stálo pol miliardy eur, a na ktorom “niekto” dobre zarobil.

Kollár sa stáva hrdinom, a to napriek tomu, že podľa niektorých zradil. Nie, Kollár nezradil, ale zostal “len Borisom”, tým istým “štartérom” spred vyše dvadsiatich rokov, ktorý dobre vie čo znamená “kryť si chrbát” a ešte na tom zarobiť. Holého hlúpy zákon, ktorý obce a mestá znevýhodňuje oproti investorom a osvedčený biznis z minulého roka tzv. “plošné testovanie” je celkom dobrý výkon biznismena, ktorý ako správna “drahá nevesta” robil drahoty, aby docielil svoje!

Naozaj, niekto dokáže tomuto zatlieskať?

Sme rodina zradila!

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies