Lámanie práva so slovníkom v ruke, lebo Lengvarský zavelil

Správa z Košíc, že Ústavný súd konečne rozhodol aj v prospech ľudu ešte nestihla celkom vychladnúť a fašisti na čele štátu – Mária Kolíková a Vladimír Lengvarský už brali do rúk slovníky, aby apartheid udržali pri živote!

Nechutne a zvrátene pôsobí fakt, že referendum, ktoré pýtalo 600-tisíc ľudí skončilo v koši, lebo Ústavný súd, ale zrušenie všemohúcnosti hlavného hygienika Jána Mikasa, ktoré vyhovuje len skupine magorov sediacich na vláde sa dá prelomiť jednoduchým prelistovaním slovníka! Samozrejme, zľahčujem, ale v podstate Kolíková s Lengvarským zlomili rozhodnutie Ústavného súdu len premenovaní kasty na “chránených” a “nechránených”.

Zvláštne ako sa mení slovník diktátorov pri moci, ktorí kasty v priebehu mesiaca premenovali hneď niekoľko krát, áno sú tu aj “neoficiálne” názvy, ale nájsť to správne slovo sa im akosi nedarí mali sme tu: zodpovedných, nezodpovedných, dezolátov, inteligenciu, dementov, teroristov, očkovaných, neočkovaných a najnovšie ľudí rozdelia do dvoch kategórii, a to na “chránených” a “nechránených”. Blbec, o ktorom donedávna nikto nevedel a bol skôr spájaný s nemocnicnou, kde trápili generála Milana Lučanského, Lengvarský už nepredstiera, že tu nevznikajú dve kategórie ľudí, ale s hlúpym výrazom v tvári a úsmevom na hube bez rúška oznámi, že áno, budú tu dve kategórie ľudí!

Čo znamená pojem chranený v praxi? Občan, ktorý dobrovoľne alebo nedobrovoľne poslúchol a zúčastnil sa experimentálnej vakcíny znamenajúce “slobodu” si zaslúži výhodu. V čom spočíva výhoda? V jednoduchosti je krása povedali si blázni na čele štátu a hlavnou výhodou pre poslušných je, zatiaľ, že nemusia po príchode zo zahraničia ísť do karantény! Túto výhodu dostanú zaočkovaní napriek tomu, že aj oni môžu šíriť vírus, kvôli ktorému celý tento cirkus so slovami prebieha! Ide tu ešte o vírus alebo o definitívne rozdelenie spoločnosti na poslušných a neposlušných, ktorých rozdeľuje banda pomätencov na čele štátu?

Slovensko uniesli blázni, zahalení do mýtov

VšZP = poisťovňa pre občanov druhej kategórie

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies