KISKA: Fico vždy presne vedel, čo polícia robí proti jeho politickým oponentom

Predseda strany Smer – sociálna demokracia (Smer-SD) Robert Fico vždy presne vedel, čo polícia robí jeho politickým oponentom. Vo svojom profile na sociálnej sieti to napísal exprezident Andrej Kiska. Niekto polícii politické objednávky podľa neho dával, otázka je, kto. To, že povedal, že náš štát ovláda mafia, nebola podľa neho náhoda. Dodáva, že o tajných konšpiračných poradách pod vedením Norberta B., kde sa rozhodovalo o osude ľudí na Slovensku, vedel.

„Ako prezident som mal prístup k rôznym ľuďom a rôznym informáciám. Človek, ktorý mi to povedal, možno povie ešte oveľa viac. Je jasné, že NAKA ešte nedosiahla na vrchol pyramídy. Božie mlyny sa pohli o kúsok ďalej. Nestoja. Len nech sa nezasekávajú na strachu a na ľudských chybách,” uviedol Kiska.

Tvrdí, že vedel, že bývalý policajný prezident Tibor G. je exministrom vnútra Robertom Kaliňákom (Smer-SD) dosadený sluha a riadi ho Ficov priateľ Norbert B. „Mali v rukách celú políciu a prokuratúru, preto si trúfli aj na prezidenta. Mysleli si, že sa zľaknem a Fica pošlem na Ústavný súd. Nebál som sa, ale bolo mi ľúto všetkých ľudí, ktorí nemali možnosť sa brániť. Aj ja som to mal ťažké, stál proti mne celý systém, ktorý ovládal políciu, prokuratúru aj súdy,” napísal na sociálnej sieti.

Proti Matovičovi sa búri obrovské množstvo ľudí. Petícia za jeho odchod má už cez 50-tisíc podpisov

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies