Matovič práve ohlásil, že núdzový stav sa predĺži o ďalšie tri mesiace. Len tak..

Premiér Matovič práve ohlásil, že núdzový stav sa predĺži o ďalšie tri mesiace. Len-tak, lusknutím prsta. Vodca rozhodol.

Tentoraz krátkych:

Predĺženie núdzového stavu znamená, že do februára nebudete môcť protestovať proti vláde. A ak pôjdete, hrozia vám drakonické tresty – aj na doživotie. Takto rozhodol diktátor.

Ďalej budú prenasledovať ľudí a zatvárať ich na desať či dvadsať rokov za banálne zločiny, ako je krádež čokolády či hamburgeru. Len aby zastrašili verejnosť.

Ďalej budú likvidovať ekonomiku, ničiť obchody a reštaurácie, oberať ľudí o prácu. Len aby nás dostali do otrockého postavenia. A keď sa potom otec rodiny ozve, že urobí čokoľvek, aby zachránil svoju rodinu, tak mu zavolá Matovičov zmagorený poslanec Pročko a začne mu nadávať, že kazí Matovičovi marketing. Takto tu dnes žijeme.

Myslíte si, že pre vládu platia rovnaké pravidlá ako pre vás? Nie. Vy musíte poctivo sedieť v karanténe, inak vás Matovičova polícia zruinuje. Bez modrého zdrapu vás nepustia do nemocnice ani na poštu.
Ale keď Matovič chce po dvoch dňoch vypadnúť z karantény, vybaví si aj s Naďom výnimku. Stačí dať pokyn svojmu podriadenému Mikasovi, hlavnému hygienikovi. Aké jednoduché pre papalášov, že?

Zákon neporušujú, pretože si v parlamente schválili, že čokoľvek prijme Mikasov úrad, platí ako všeobecný právny predpis. Ten chlap získal diktátorské právomoci a oni cez neho kontrolujú štát.

Matovičova mafia sa rozliezla všade. Terorizujú Slovensko a vyhovárajú sa na Covid. Ľudí zavreli doma a zničili im život. Dostali pod kontrolu políciu a prokuratúru a teraz ich využívajú na zastrašovanie opozície.
Pomáhajú aj liberálne médiá, ktoré chodia na policajné záťahy. Stačí sa pozrieť, kto ich vlastní a pochopíte, prečo korporátno-fašistickej vláde asistujú.

Matovičov poradca je partnerom novinárky z Aktualít, ktorá vedela o zatýkaní Gašpara – čo viac dodať. Každý asi tuší, odkiaľ chodia pokyny. Cieľom je zničiť opozíciu, zastrašiť ju, kriminalizovať. Matovič ukazuje prstom a kukláči s novinármi plnia väznice.

Ak by chcel niekto niečo namietať, tak je to sabotér a bludár. Polícia ho zavrie za šírenie hoaxov. Nazvú to extrémizmom. O chvíľku sa možno budú plniť väznice lekármi a epidemiológmi.

A nebodaj by ste vyzývali k protestom – zavrú vás až sčerniete. Už to tu je ako za Hitlera. Núdzový stav neprijali proti Covidu, ale proti Slovákom. Lebo sa ich boja.

Milí priatelia, vrie to vo mne. Celý život čítam historické knihy o totalitách, o latinskoamerických diktatúrach, o fašizme, o neslobode. A môžem vás ubezpečiť, že Matovič dnes robí presne to, čo každý diktátor – do nekonečna predlžovaný núdzový stav, likvidácia zhromažďovania, kriminalizácia opozície…

Fašizmus, obyčajný fašizmus. A človek nemusí byť profesor histórie, aby pochopil, že fašizmus neporazíme len tak ľahko. Toto bude tvrdý a dlhý boj. Toto nie je zápas o to, či je lepšie OĽaNo alebo Smer. Toto je zápas o holú existenciu. O prežitie národa. O záchranu Slovenska.

Matovič je zlo. Číre zlo. A je len otázkou času, kedy dostane, čo si zaslúži. Dnes som na neho podal 6 trestných oznámení, ktoré ukážu, či už má políciu plne pod kontrolou alebo ešte existujú ostrovy slobody… Toto je každopádne iba začiatok.

Totalita je späť. Už si to konečne povedzme na rovinu. Vy ste obete totalitného režimu, ste disidenti, ste bojovníci proti fašizmu. A tak na vás raz dejiny budú hľadieť.
Zvíťazíme!

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies