Konzílium epidemiológov sa postavilo proti povinnému testovaniu

Konzílium epidemiológov sa postavilo proti povinnému testovaniu a dôrazne odporúča princíp dobrovoľnosti. Medzi nimi je dokonca aj prof. Jarčuška, hlavný Matovičov odborník. To je na uterák, pán premiér!

Ale kto by počúval bludárov, kuvikov a sabotérov. To, čo nás všetkých zaujíma, je, čo na to povie náš najväčší odborník, prof. Matovič, Plgt., ktorý práve dokončil svoju prelomovú vedeckú štúdiu Príbalovým letáčikom proti hnusobe.

Proti povinnému celoplošnému testovaniu sa postavil Smer, potom zvyšok opozície, potom všetci odborníci, potom samosprávy, potom Rakúsko, potom Európska komisia, potom Sulík, potom prezidentka a nakoniec ešte aj Jarčuška. Už chýba iba Pavlínka a bude to kompletné. Pri Matovičovi už neostal nikto

Tyranovi je to však jedno. On má predsa svojich fiktívnych „odborníkov“, čo je eufemizmus pre to, že po večeroch počuje tajomné hlasy, ktoré mu hovoria, že je mesiáš a všetkých spasí špajchlami.

Ľudia s jeho diagnózou takéto hlasy bežne počujú, menej bežné je, že ich nazývajú „odborníkmi“. Matovič však hlasy slepo nasleduje. A on tam na tú špajchlovačku tých ľudí naženie, aj keby na nás mal armádu a vodné delá poslať.

Medzitým sa zaskvel Richard Sulík svojim heroickým odporom proti Matovičovým streleným nápadom. Pred vládou skonštatoval, že celoplošné testovanie SaS vetovať nebude. Je vymaľované.

Zmohol sa len na to, že SaS bude hlasovať proti. Keďže sú v ťažkej menšine, tak to má asi taký efekt ako Sulíkov „prd vo vesmíre“. A je po vzbure. Náš slávny Brave Heart to zase Matovičovi ukázal. Úplný Mel Gibson! Gratulujeme.

Uvedomme si, že diskusia o celoplošnom testovaní je len generálkou na ďaleko zásadnejšiu diskusiu o povinnom očkovaní na Covid.

Takto isto budú Slovákom o pár mesiacov nasilu vnucovať aj vakcínu – ak nebudete zaočkovaní, budú vás segregovať ako kedysi Afričanov v Južnej Afrike. Budete poloľudia, stratíte práva, možno vás niekam zavrú a skoncentrujú. Do nejakých táborov. Nebude to prvýkrát.

Čo na tom, že celkom racionálne rozmýšľate nad dlhodobými vedľajšími účinkami vakcín, ktoré sa reálne nedajú vypátrať – nemáš predsa právo siahať farmafirmám na zisk, ty extrémistický popierač!

Je jedno, že tvoje obavy sú racionálne, si len obyčajný konšpirátor a zákonite veríš v nanočipy a reptiliánov, lebo len blázon by neveril našej milovanej americkej korporácii Pfizer, ktorá nikdy netúžila po ničom inom, len aby mohla spasiť ľudstvo.

Mimochodom, viete, čo je jeden z dôvodov, prečo Jarčuška a spol. nechcú povinné testovanie? Vo svojom stanovisku píšu, že zistili, že to v ľuďoch vytvára nechuť proti očkovaniu. A to je tá najväčšia nočná mora pre Jarčušku, ktorý je s Pfizerom spojený pupočnou šnúrou. Celé zle.

V Smere odmietame povinné testovanie aj povinné očkovanie. V oboch prípadoch jednoznačne podporujeme princíp dobrovoľnosti. Čaká nás veľký boj, priatelia, osudový boj. Budeme tvrdo bojovať za slobodu. Spoločne!

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies