Lučanský nemal samovražedné sklony, pokúsili sa ho zavraždiť

Pod mojim statusom na FB sa objavilo množstvo komentárov k Milanovi Lučasnkému. Jeden z nich bol mimoriadne vážny a týkal sa okolností úrazu a zdravotného stavu Milana Lučanského:

Pani Koliková…buď niekto klame Vám alebo účelovo klamete Vy sama.

Lučanský bol prevezený do  Nemocnice pre obvinených a odsúdených v Trenčíne napriek protestu lekárov v Ružomberku. Jeho zdravotný stav neumožňoval prevoz.

Pokiaľ niečo vyslovíte  mali by ste mať ako ministerka istotu.

Ja som videl fotky Lučanského. Na tele mal viac ako 40 pohmoždenín a podliatin. Navyše zranenia hlavy aké mal si človek nevie privodiť sám ani len omylom. Jedenásť hodinová operácia mu zachránila život, ale len dočasne, nakoľko nemocnica v Trenčíne nie je ani z ďaleka vybavená na prijem pacienta v takomto stave. Interné oddelenie má jednu celu pomyselnú ako JIS, ale na tej sa riešia len hladovkári,  ktorých tam priviažu aby ich mohli zachrániť.

Intubovaného pacienta ako Lučanský tam nemajú ako zvládnuť. Navyše prevoz pacienta v tomto stave bolo jeho priame ohrozenie na živote. Buď to neviete alebo to kryjete a prevoz bol nariadený, aby sa civilné osoby v nemocnici nedozvedeli o okolnostiach jeho stavu…

Naozaj nerobte z ľudí bláznov takýmito vyjadreniami je to nedôstojné pre ministerku spravodlivosti

Zriaďte komisiu, ktorá toto možné podozrenie z úkladného pokusu o vraždu vyšetri. Nie som zástanca Lučanského ako osoby.  Chodím okolo jeho majetkov a vidím čo všetko vlastni aj na biele kone ako je Hrnčiar a Kubinec. Ale je to človek aj keď potencionálny zločinec. No Vaše vyjadrenie Vám neuverí ani Krajči v humne s jeho Duchom Svatým…

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies