Malá trnavská firma dostala od štátu desiatky miliónov eur za to, že nakúpila hračkárske testy – bez súťaže, netransparentne, na priamo

Mám za sebou ďalší výsluch pred vyšetrovateľom NAKA. Tentoraz ma nestíhajú za moje ľavicové názory, ale riešia moje trestné oznámenie na Igora Matoviča a jeho komplicov.

Podal som trestné obvinenie na predstaviteľov vlády zo zosnovania organizovanej zločineckej skupiny pri nákupe antigénových testov od malej trnavskej firmy, ktorá je napojená na OĽaNO, SaS aj Sme rodinu.

Vyšetrovateľovi som poskytol všetky tieto neuveriteľné prepojenia. Majiteľ firmy vlastní školu, v ktorej orgánoch sedela Matovičova manželka a chodia tam jeho deti.

Vo vrcholových orgánoch firmy pôsobil jeden z popredných politikov SaS. Dokonca tam pôsobil aj štátny tajomník zo Sme rodiny. Tie prepojenia sú škandalózne. Vyšetrovateľ všetko poctivo spísal.

Malá trnavská firma dostala od štátu desiatky miliónov eur za to, že nakúpila hračkárske testy – bez súťaže, netransparentne, na priamo. Mohli dať desiatky miliónov komukoľvek a zhodou okolností to hodili firme, ktorá je s nimi prepojená pupočnou šnúrou. Presne takto to robí mafia.

Prvý nákup realizoval Sulíkov človek, druhý nákup priamo Sulíkovo ministerstvo. A nákup sa realizoval iba preto, lebo Matovič sa zahral na MUDr. Príbalový Letáčik a ako úplný laik si vymyslel šialené celoplošné testovanie, ktoré odborníci označujú za absolútny medicínsky nezmysel. Niekto zjavne potreboval tučný kšeft. A pri nákupe testov vznikla kráľovská „vata“.

Vyhodili sa peniaze do kanála. Peniaze nás – daňových poplatníkov. Narvali desiatky miliónov do perníkovej chalúpky v Trnave, ktorá je prepojená na Matoviča a strany SaS a Sme rodina. NAKA musí vyšetriť, či sa rátalo s tým, aby tiekli aj naspäť – k Matovičovi a ďalším mafiánom, či k ich bielym koňom.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies