Maroš Žilinka chráni právo a suverenitu

Milí priatelia, ide do tuhého. Mám vážne obavy, aby sa Marošovi Žilinkovi nič nestalo. Má moju plnú solidaritu.

Generálna prokuratúra SR uplatnila 35 zásadných pripomienok proti obrannej dohode s USA. Túto vazalskú dohodu navyše odmietla ako celok. A to je veľká vec!

Ak doposiaľ Maroš Žilinka liberálnym kruhom zavadzal, týmto im doslova vyhlásil vojnu. Už dávno sa ho chceli zbaviť – teraz ich rozzúri do nepríčetna.

Pritom Maroš Žilinka iba robí svoju robotu a chráni právo a suverenitu. Nie je možné odovzdávať suverenitu nad našim územím cudzej armáde a generálny prokurátor to dobre vie.

Ak generálna prokuratúra ako kľúčový orgán ochrany zákona vyhlási, že obranná dohoda s USA je protiprávna – už ďalej nie je o čom. Naď by ju mal okamžite hodiť do koša.

Lenže toto Američania nikdy nedopustia. Ženú svet do vojny s Ruskom a potrebujú slovenské územie, aby sem mohli rozmiestniť strategické zbrane. Žilinka nesmie zavadzať.

Eskaláciu konfliktu s Ruskom liberálne kruhy v USA plánovali už dlho. Už roky sa na to pripravujú. Zničili Trumpa a obsadili Washington. A teraz už im nič nebráni rozpútať vojnu.

Medzitým si pripravovali pôdu. Územie okolo bývalých hraníc ZSSR mali plne pokryté, od Pobaltia až po Rumunsko. Už im chýbalo len Slovensko, ktoré počas Ficovej vlády obrannú dohodu odmietalo. Tlačili, intrigovali… a nevydalo.

Médiá otvorili rok 2022 kampaňou voči ex- riaditeľovi kontrarozviedky SIS – Ľubomírovi Arpášovi -pokračovanie

A tak muselo prísť k zmene vlády. Rozbuškou bola smrť novinára, čo len dokazuje, že americké liberálne kruhy sa nezastavia pred ničím – zneužili vraždu dvoch mladých ľudí a zorganizovali majdan.

Do Prezidentského paláca sa na vlne nenávisti proti Smeru dostala ich bábka, ktorá dohodu s USA bez reptania podpíše, ešte aj ohňostroj vystrojí.

Do vlády sa vďaka majdanu dostali aj americké spojky Naď a Korčok. Na čele vlády majú poslušného Hegera, ktorého celý životopis je Made in USA. Presne takto si to celé naplánovali, všetko mali pripravené.

Myslíte, že si to nechajú pokaziť nejakým Žilinkom? Všetky liberálne médiá sa doňho teraz pustia, všetky sorosovské mimovládky, všetci washingtonskí aparátčici, ktorých roky živia.

Pri Blahovi a Chmelárovi liberálne médiá už roky vyvreskujú, že sme „ruskí agenti“. Iba preto, že chceme mier. Ale čo povedia pri Žilinkovi – aj to je ruský agent? Aj z neho urobia komunistu ako z nás všetkých?

Ja sa len bojím, aby Maroš Žilinka neskončil ako Ján Kuciak. Držím mu palce a vyjadrujem svoju úctu, že našiel odvahu postaviť sa proti bezpráviu – musí vedieť, že vzoprieť sa USA, to nie je len tak.

Obranná dohoda s USA bol dôvod, pre ktorý musela padnúť vláda Roberta Fica. Dôvod, pre ktorý americké mimovládky odrovnali Andreja Danka. Dôvod, pre ktorý zo Smeru robia to najväčšie zlo.

Ak im stojíš v ceste, zlikvidujú ťa. A Maroš Žilinka im stojí v ceste. Majú v rukách liberálne médiá, mimovládky, vládu, prezidentku… a to nehovorím o ozbrojených zložkách.

Maroš Žilinka je v ohrození. Vyjadrime mu spoločne podporu, priatelia, za jeho dnešné rozhodnutie – spoločne odmietnime obrannú dohodu s USA!

Médiá otvorili rok 2022 kampaňou voči ex- riaditeľovi kontrarozviedky SIS – Ľubomírovi Arpášovi

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies