Médiá spolu s vládou spustili antikampaň, represívne zložky sa vyhrážajú kriminalizáciou a pokutami. –

Ako sa dalo očakávať, médiá spolu s vládou spustili antikampaň – robia to tak všetky totalitné režimy.
Ľudí, ktorí protestujú v uliciach, nálepkujú ako extrémistov, prípadne im nadávajú do luzy a opíc. Zároveň sa represívne zložky vyhrážajú kriminalizáciou a pokutami.
Médiá zvýrazňujú hŕstku násilníkov a nevšímajú si desaťtisíce normálnych slušných Slovákov, ktorí len prišli vyjadriť svoj názor.
Zvýrazňujú prejavy politikov na Hodžovom námestí, hoci išlo o občiansky protest a neorganizovala ho žiadna politická strana.
Potrebujú vytvoriť propagandistický obrázok, že išlo o extrémistickú a násilnú akciu, lebo veď predsa slušný človek poslušne sedí doma a necháva si nakladať od Matoviča, že je múdrosráč, necháva sa nasilu testovať, necháva sa dobrovoľne vyhladovať a tichúčko večer v obývačke pri Markíze čaká, čí mu jeho urodzenie z Trnavy dovolí ísť vyvenčiť psa.
Takto si to predstavuje vláda a oligarchovia, ktorí za ňou aj so svojimi médiami stoja.
Zvláštne, že pri protestoch Slušného Slovenska tie isté médiá pišťali nadšením a keď protestujúci išli vyvaliť bránu na Úrade vlády, tak to bolo to najkrajšie gesto spolupatričnosti, aké kedy slovenský občan vyjadril.
Keď Matovič so svojimi skalnými vrieskal pred Ficovým bytom, vtedy nebolo treba uzatvárať ulice, no keď sa protestuje proti Matovičovi, uzavrú okolo Matovičovej vily pol Trnavy.
Médiá šíria lži. Od rána do večera. Pozrite sa, kto ich vlastní a keď zistíte, že ich vlastnia finančné skupiny, tak to jednoducho vypnite alebo nečítajte – dozviete sa od nich iba to, čo chcú tí hore.
Jojku vlastní J&T, Markízu si striedajú americkí a iní oligarchovia, SME a Plusku vlastní Penta, Denník N vlastní Eset a RTVS priamo kontroluje Matovičova vláda. Hovorím – neverte im ani slovo.
Viete, niektorí ľudia si povedia, že som zaujatý, lebo som bol na proteste a ako ľavičiar Matoviča kritizujem už roky. Dobre, beriem, chcete objektívnejší pohľad?
Nech sa páči, tuto odcitujem pohľad Daga Daniša, novinára, ktorý ešte donedávna pracoval pre liberálny web Aktuality.Sk, ktorý z duše nenávidí Smer, Fica a Blahu.
Dnes píše pre Postoj, čo je iný pravicový web, ktorý zhruba rovnako nenávidí Smer, Fica a Blahu. Asi nemá dôvod nám nadŕžať. A toto píše – citujem:
„Priatelia, ak vás niekto presviedča, že na dnešných protestoch boli extrémisti, grázli, mafiáni, náckovia a chuligáni, tak trepe.“
„Áno, boli tam aj takí, no prevažná väčšina boli celkom normálni, slušní ľudia, ktorí prišli nenásilne protestovať. Dôvody, ktoré ich k tomu vedú, sú vážne – a kto ich nevidí, je tupec mimo reality.“
„Som zvedavý, či bude duo Matovič – Naď aj ďalej protestujúcim arogantne nadávať do luzy, ktorú vraj netreba akceptovať. Ak áno, bude to ďalšia hrubá chyba, ktorá bude mať vážne následky.“
Koniec citátu. A koniec Matoviča.
Nenechajte sa oklamať, priatelia. A šírte to aj medzi vašich známych, ktorí tam včera neboli. Ako sa kedysi spievalo – pravda víťazí…
Musíme pokračovať. Nové protesty. Nové iniciatívy. A nakoniec referendum a Matovič ide z hrušky dole. Taký je plán.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies