Hulváti sú nielen v uliciach, aj vo vláde

Po protestoch 17. novembra máme definitívne vládu bláznov, bludárov a tmárov, ktorí potrebujú za každú cenu podporovať futbalových chuligánov, komunistov a fašistov! Avšak v utorok 17. novembra vyhral zdravý rozum a slušných ľudí bolo na protestoch oveľa viac ako imbecilov, ktorých si priala mať na námestiach vláda. Najväčší hulváti tak zostávajú na Úrade vlády, ktorý sa rázne blíži k novému označeniu „Hlavný psychiatrický ústav“. Ľudia sa vyhrážok bludárov, klamárov a podvodníkov na čele štátu nenaplašili a vyšli do ulíc!
Minister vnútra Roman Mikulec, minister obrany Jaroslav Naď a ich šéf Igor Matovič si v posledných dňoch pred protestom poriadne nakadili do úst! Protesty boli síce miestami vulgárne, vzduchom občas letel predmet s cieľom niekoho raniť, a áno, bolo počuť aj delobuch, s tým mala polícia narobiť poriadky. Ale okrem toho bolo počuť aj ticho, vidieť sviečky v rukách a oklamaných, unavených Slovákov, ktorí mesiace počúvajú o ekonomickej sile Slovenska, ale vo vlastných peňaženkách majú buď veľkú dieru, alebo sú všetci nanič hospodári! Týchto ľudí, ktorých bolo podľa analytika pre Denník N 10 až 15 tisíc, boli schopní páni veľkomožní označiť za opice, bitkárov, extrémistov, komunistov, fašistov apod. Asi urobili chybu pri písaní „štátnických“ statusov a nešťastným omylom vymenili zámeno my za vy, resp. oni! V tomto prípade to sedí, na Úrade vlády naozaj sedia opice, bitkári, extrémisti komunisti a pod. A ak k tomu prirátame premiérovu pochvalu, že on je klamár, zlodej a podvodník, tak je na čase pýtať sa: Kto nám to tu vlastne vládne?

Z koho zadku dnes trčia tribúni “ Nežnej „?

Vládnu nám osoby, ktoré namiesto výzvy k pokojným protestom hovoria o nasadení vodných diel, vojenskej polícií a vysokých pokutách, za ktoré neskôr minister financií poďakuje, aj toto vyšlo z veľkej hlavy arogantného Naďa.
Namiesto upokojenia situácie v krajine a vysvetlenia dôvodov prečo nie vhodné protestovať, sme sa od profesora Vladimíra Krčméryho dozvedeli, že týmto si môžeme pokaziť Vianoce.
Mikulec mal informácie o ozbrojených chuligánoch, pričom to hovoril s takou vážnosťou, že dnes človek očakával tlačovku pred zhabaným kontrabandom, ktorý vyzbrojí armádu na najbližšie roky! Matovič hodil všetkých do jedného vreca, každý zúčastnený bol komunista, fašista alebo futbalový chuligán, ale v skutočnosti ľudí nezaujímalo, kto drží v ruke megafón, alebo mikrofón, dôležité bolo, aby dali vedieť svoju občiansku nespokojnosť.
Z otázky „kto“ sa razom stáva, „čo“ nám to na Slovensku vládne?
Nie je toto diktatúra? Deň Slobody sa snažili si sprivatizovať tribúni Nežnej revolúcie, z ktorých mnohí priamo trčia zo zadku súčasnej vlády, resp. sú priamo zodpovední za nekompetentné riadenie štátu, za chaos v opatrenia a označovanie obyvateľov rôznymi urážlivými prívlastkami! Nevládnu nám tu náhodou chrapúni a hulváti? Nevládli práve týmto štýlom fašisti a komunisti?

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies