Minister zdravotníctva Marek Krajčí odvolal dlhoročného riaditeľa kardioústavu v Košiciach, profesora medicíny nahradil vyštudovaným hutníkom.

Minister zdravotníctva Marek Krajčí by mal byť okamžite odvolaný.

On sám dnes odvolal dlhoročného riaditeľa kardioústavu v Košiciach, za ktorého sa postavili desiatky zamestnancov. Uznávaného profesora medicíny nahradil vyštudovaným hutníkom.

Pri všetkej úcte k hutníkom, ich pracovným poslaním je vyrábať surové železo, oceľ a neželezné kovy. To sa určite zíde pri operáciách srdca. Do roztvoreného pacienta nasypeme kýbeľ klincov a zalejeme roztaveným kovom… Toto je normálne do plaču.

Krajčí sa k lekárskym kapacitám stavia ako priemerný inkvizítor v stredoveku. Upáliť, zničiť, vyhnať. Vzdelanie je nebezpečné, ohrozuje Písmo Matovičovo… To, ako strana OĽaNO pohŕda vzdelaním, je bezbrehá arogancia.

Matovič nadáva lekárom do bludárov a kuvikov. Profesorom sa vysmieva, sám je plagiátor. A jeho „Duch svätý“ Krajčí krágľuje odborníkov a na miesta riaditeľov nemocníc dosadzuje ľudí z úplne iných odvetví – dnes a denne ponižujú uznávaných lekárov.

Ono, existujú dôvody, prečo na čele oceliarní nestoja kardiochirurgovia a prečo na čele nemocníc nestoja oceliari. Apropo, asi by nechcel, aby omše viedol kvetinár… Keď to Krajčí nevidí, tak by nemal riadiť ani zväz kominárov a nieže zdravotníctvo uprostred pandémie.

Jeho nekompetentnosť sa ukázala aj pri nákupe očkovacích vakcín. On, trdlo, nakúpil vakcíny, ale nenakúpil k nim správne injekčné striekačky. A tak sa vakcína za ťažké prachy vyhadzuje do koša. Perfektné!

Takmer rok ho na to odborníci upozorňovali, ale on namiesto toho vzýval Ducha svätého. Medzitým si striekačky nakúpili v Dánsku a už na jeseň nimi zaplnili sklady. Gratulujeme Dánsku – tam zjavne ministerstvo nevedie náboženský fanatik a nemocnice nedávajú do rúk hutníkom.

A to nie je všetko. Celé mesiace sa potvrdzuje, že ruská vakcína Sputnik patrí medzi najefektívnejšie. No z každého, kto to tvrdil, robili hoaxerov, ruských agentov a konšpirátorov. A odrazu sa došlo na to, že konšpirovali tí, čo na Sputnik nadávali. Na čele s našou slávnou liberálnou tlačou.

Vedecky sa potvrdilo, že Sputnik je jedna z najlepších vakcín – kým Maďari nečakali a Sputnik nakúpili, naši slávni medicínski „hutníci“ na čele s „Duchom svätým“ nakúpili iba americký blivajz a teraz nemajú s čím očkovať.

Ja síce odmietam očkovaciu propagandu, ale keď už oni tvrdia, ako očkovanie zachraňuje životy, tak podľa vlastnej logiky zabili masy ľudí tým, že neobjednali ruskú vakcínu. A ďalšie desiatky zabili tým, že nenakúpili striekačky. Sami si vykopali jamu, do ktorej rad-radom popadali.

Ľudia umierajú na tisíce a oni kopia jednu chybu za druhou. V počte mŕtvych sme svetoví „premianti“, ale Krajčí sa drží svojej stoličky, ako by mu prirástla k jeho križiackemu análu.

V Česku odstúpil minister zdravotníctva, lebo nemal rúško a tuná Krajčího odfotia na vláde bez rúška a nikto nič nerieši. Však prečo by aj, keď Krajčí má na svedomí tisíce obetí a aj tak to s ním ani nepohne. On radšej vytvára z nemocníc hute a dáva to na lobistu amerických vakcín.

Už stačilo, pán Krajčí! Vy ste spoločne so stredovekým púšťaním žilou asi tým najväčším trapasom medicíny v celých jej dejinách. Odstúpte!

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies