Jeden z vlastníkov Denníka N lieta na lietadle s registračnou značkou CIA.

Jeden z vlastníkov Denníku N Anton Zajac lieta na svojom súkromnom lietadle s registračnou značkou CIA. Len pripomínam, že tento istý Zajac vrazil veľké peniaze aj do kampane Čaputovej, Kisku či Progresívneho Slovenska.

Zajac je jedným zo spoluvlastníkov firmy ESET, ktorá ma žaluje za to, že som o nej napísal, že ju ruské ministerstvo zahraničných vecí obvinilo z toho, že spolupracuje s americkými tajnými službami.

A oni sa až tak strašne dištancujú od amerických tajných služieb, že si na lietadlo capnú ako registračnú značku CIA. To je tak, keď chceš všetkým ukázať, aký si Jason Bourne a ako na potvoru vyznieš skôr ako Austin Powers.

“Generálny prokurátor SR Maroš Žilinka dal preveriť previerku čakateľky prokuratúry

Overoval som si to. Na lietadlách sú poznávacie značky zhruba ako ŠPZ-ky na autách. Prvé dve písmená musia byť OM ako symbol Slovenska v letectve.

A potom máte tri registrové písmená a tam, ak veľmi chcete, môžete mať, čo chcete. Poznáte to – na autách si tam niektorí ľudia vymýšľajú rôzne symboly a slová. Niečo, čo majú radi a čo ich vystihuje. Taká pubertálna zábavka.

A tuná Zajac si tam pichol CIA. Aby jasne demonštroval, ako veľmi sa ruské ministerstvo zahraničných vecí mýli, keď jeho ESET označuje za agentov amerických tajných služieb. Perfektné.

Overoval som si aj firmu, ktorá lietadlo vlastní. Je to firma Synap, s.r.o., konateľom je Anton Zajac. Ten istý, čo spoluvlastní ESET, Denník N a tak. A financoval aj našu drahú prezidentku.

Viete, donedávna som si myslel, že rôzne takéto symboly nie sú politicky dôležité. Ale odkedy odsúdili Mariana Kotlebu za šek na 1488 EUR, tak zjavne môžu mať aj trestnoprávnu dohru.

A tak sa teda pýtam: prečo vlastník Denníka N, ktorý financoval Čaputovú a Progresívne Slovensko, potrebuje mať na lietadle vycapený celosvetový symbol americkej tajnej služby?

Ak sme sa pýtali Kotlebu, prečo mal potrebu dávať ľuďom práve 1488 EUR, čo je vraj nejaká rasistická symbolika, tak sa rovnako pýtajme Zajaca – chce tým povedať, že slúži americkej tajnej službe? Vysmieva sa takto Slovákom?

Len sa zamyslite – ako to už v hlave musí mať Zajac z Esetu pomotané, keď si na lietadlo nedá symboliku milovaného Slovenska, povedzme SVK, ale musí si tam dať CIA. Aby ako posledný pubiš ukázal, že sa chce votrieť do priazne Američanom. To aké komplexy ten chlap musí mať?

Predstavte si, čo by bolo, keby som si ja dal takto niekde symboliku KGB. Už by ma tu Denník N trhal na kusy a polícia by ma vynášala v putách.

Keby bol Zajac nejaký celkom súkromný občan, introvertný podnikateľ či skrytý agentík, fajn. Ale je to miliardár, ktorý financuje liberálnych politikov a liberálne médiá. A tí majú sakramentský vplyv. Je to teda osoba vo verejnom záujme.

Slovensko si zaslúži vedieť, či ruské ministerstvo zahraničných vecí má alebo nemá pravdu, keď konštatuje, že ESET je napojený na tajné služby USA. Žeby na CIA?

 

Dokedy budeme na Slovensku tolerovať zneužívanie moci?

Vládna moc na Slovensku definitívne rezignovala na zákonnosť

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies