Monika Tódová opäť bezostyšne klame. Marián Kočner bol vo veci prípravy vraždy prokurátorov vypočutý ako svedok, nie obvinený.

Väčšina súdnych občanov s úľavou prijala správu o tom, že na post Generálneho prokurátora bol zvolený kandidát Maroš Žilinka.
Pachuť jeho voľbe snáď dodal Denník N, respektíve Monika Tódová, ktorá systematicky publikuje klamstvá:
„Ešte začiatkom roka 2018 Marošovi Žilinkovi hrozilo, že ho zavraždia. Mal byť obeťou nájomnej vraždy, za ktorou podľa doterajších výsledkov vyšetrovania stál Marián Kočner.“
Vo veci prípravy vraždy prokurátorov je v súčasnosti obvinených päť osôb:
Dušan Kracina, Alena Zsuzsová, Ing. Tomáš Szabó, Miroslav Marček a Zoltán Andruskó.  Obvinený Marček so Szabóm boli vyčlenení na samostatné konanie.
Marián Kočner bol vo veci prípravy vraždy vypočutý ako svedok. Podľa doterajších výsledkov vyšetrovania, vo veci prípravy vraždy prokurátorov Mariánovi Kočnerovi nebol dôvod na vznesenia obvinenia.
Vyšetrovanie prinieslo veľa zvratov, predovšetkým však odhalilo zvrátenosť ďalšej vykonštruovanej kauzy. Keďže sa nepodarilo „zlomiť Alenu Zsuzsovú“ a obviniť z  objednávky Mariána Kočnera vyšetrovatelia vymysleli oveľa zvrátenejší príbeh …
Objednávateľom vraždy bol Dušan Kracina

Vyšetrovatelia, ktorí pripravili novú verziu príbehu o príprave vrážd prokurátorov akosi prehliadli, niekoľko podstatných skutočností, ktoré vylučujú nielen to, že skutok sa stal spôsobom ako je uvedený v obvinení, ale že na skutku niektorí obvinení vôbec participovali.

Obvinenie Dušana Kracinu a Aleny Zsuzsovej je však viac ako útokom na zdraví rozum. Alena Zsuzsová nepozná osobne údajného objednávateľa Dušana Kracinu, s jeho menom sa prvý krát v živote stretla v trestnom spise vo veci vraždy Jána Kuciaka.  Dušana Kracina pozná Alenu Zsuzsovú z videnia. Po jej zadržaní si uvedomil, že ju niekoľkrát videl v pizzérii Allegra, ktorú prevádzkoval Zoltán Andruskó.

Dušan Kracina, ktorý nikdy nebol trestne stíhaný, čiže nemá nemá záznam v registri trestov, nemal dôvod na zavraždenie ľudí, ktorých poznal iba z médií.

Mimochodom vyšetrovaním sa napríklad spoľahlivo zabezpečila aj dôkazy o tom, že Alena priebežne požičiavala Andruskóvi peniaze, ale nikdy od nej nedostal žiadnu zálohu na vraždu … Väčšinu svedkov, vypočutých vo veci prípravy vraždy Alena Zsuzsová pozná iba z trestného spisu Jána Kuciaka, vzhľadom k tomu že boli vypočutí v pozícii svedkov.

V konečnom dôsledku jediný kto mal dôvod odstrániť JUDr. Maroša Žilinku bol Zoltán Andruskó …

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies