Nebezpečné známosti Igora Matoviča

Zlodej, podvodník, klamár, plagiátor, expremiér a súčasný minister financií Igor Matovič má okolo seba veľmi veľa nebezpečných známostí, ktorým by sa antikorupčný politik mal radšej vyhnúť, aby na seba nevrhal tieň podozrenia. Lenže okolo Matoviča sa hýbu agenti typu “domovník” až po kajúcnych spevavcov, ktorí zdá sa “zahrajú” Matovičovi na želanie, a samozrejme, ďalšie osoby s mafiánskou minulosťou, či prítomnosťou od “štartéra”, cez  Mariana Kočnera, až po “excelenciu” z Popradu. Matoviča dobieha nielen minulosť, ale aj prítomnosť a šúchanie nohami, o ktorom káže už rok by sa malo očakávať u neho!

Matovič ešte v roku 2016, keď ani len nesníval, že raz vyhrá voľby, otvorene hovoril čo treba urobiť s vtedajšou vládnou mocou: ,,..Vykynožiť akymkoľvek spôsobom…,“ hlásal v priamom prenose a slová o mafii, zlodejoch a podvodníkoch boli jeho denným naratívom. V roku 2018 po vražde Jána Kuciaka a jeho priateľky už používala slová o mafii celá opozícia, a dokonca aj vtedajší prezident Andrej Kiska, ktorého “morálny kredit” mu po vražde doloval užiť si lyžovačku s rodinou.

Tak ako sa Matovič nemal problém stretnúť s Kočnerom, médiami označovaným mafiánom, tak Kiska nemal problém stretnúť sa s mafiánom Milanom Reichelom, a teda vytvorenie koalície s Borisom Kollár, o ktorého minulosti s posvedsvetím všetci na Slovensku dobre vedia už ani nebolo prekvapením! Zlý Kočner, dobrý priateľ ďalšieho koaličného partnera Richarda Sulíka, ale v prípade koalície nikomu neprekáža, veď ide v prvom rade o “boj proti mafii” nevadí, že s mafiou v jednom šíku, či za chrbtom!

Matovičovi agenti

 Už za vlády Ivety Radičovej sa Matovič veľmi rád zahrával s informáciami, ktoré boli na hrane s basou a nevhodným vtipom! Niekto vtedajšiemu nímandovi Matovičovi ponúkol slušný balík peňazí ak položí vládu, keď prišlo na lámanie chleba, tak malo ísť o nevhodný vtip kamaráta, ktorý nímand nepochopil! Neskôr Matovič už veľký protikorupčný bojovník nemal problém sa stretnúť s Kočnerom, od ktorého očakával dôležité informácie, voľby vyhral s dvoma agentmi na kandidátke a napokon vo funkcii premiéra mal podľa výpovedí svedkov pomôcť Ľudovítovi Makóovi upratať sa v službách SIS!

Boj Matoviča proti mafiánskemu štátu s mafiánmi za chrbtom a doposiaľ verejnosťou nepoznaným pojmom “kajúcnik” definitívne likviduje “krehké” základy právneho štátu na Slovensku! Nejde len o toxické a “nebezpečné známosti” Igora Matoviča, ale aj o “neutajované stretnutia o tajných obsahoch”, na ktorých čelní politici spolu s čelnými predstaviteľmi orgánov činných v trestnom konaní rozoberajú “živé prípada” a podozrenia z manipulácie vyšetrovania káuz, ktoré už naberajú kontúry politických čistiek známych v totalitných režimoch, a to nehovoriac o tom, že jedným z prijímateľov utajovaných skutočností je aj človek v istých kruhoch známy ako “štartér”.

Naozaj má polícia na Slovensku rozviazané ruky alebo tu ide najmä o “vykynoženie” politického súpera “akýmkoľvek spôsobom”? Aká je odpoveď po posledných informáciách o Matovičovi, “záhadných” 15 miliónoch pre SIS a skutočnosťou, že Matovič ešte nebol “predvolaný” napr. výsluch o možnom “uprataní” Makóa, resp. “nie celkom súkromnných stretnutiach” s Makóom a ďalším kajúcnikom Bernardom Slobodníkom, “zlomeným človekom”?

V kauze Mariatchi odsúdil páchateľov nezákonný sudca Sopúch – a to je dôvod na obnovu konania

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies