Núdzový stav zachraňuje životy! Tak neotravujte!

Po 40 dňoch je to tu opäť! Tentokrát vláda hovorcu Igora Matoviča znovu žiada parlament, aby v zmysle zákona o bezpečnosti štátu v čase vojny opäť predĺžil núdzový stav, teraz má už naozaj stačiť “len” 30 dní, potom už vraj ho potrebovať nebudú a práva občanov obmedzia novým panedemickým zákonom, ktorý je už v príprave.

Ak by sme boli všetci veriaci v jeho veľkosť Matoviča, tak by sme uverili, že vláda pod vedením Eduarda Hegera, naozaj urobí za 30 dní zázrak a núdzový stav pominie. Samozrejme, už teraz hrozia politici tým, že sa nám “sloboda” v podobe kostola, či piva s ruškom na papuli môže vypomstiť, ale dôverujme odborníkom z pandemickej komisie, ktorí dobre vedia, že núdzový stav je na nič a aj tak ho odporučili predĺžiť! Koho životy zachránil núdzový stav, ktorý platil posledných sedem mesiacov od 1. októbra?

Určite to nebude vyše 11 200 mŕtvych, ktorí podľahli covidu19, a to napriek tomu, že od 1. novembra na Slovensku padá jedna atómová bomba za druhou a prebieha druhé SNP! Ak má parlament prijať predĺženie núdzového stavu v zmysle zákona o bezpečnosti štátu v čase vojny, tak namiesto predĺženia, by mali poslanci prijať kapituláciu pred vírusom covid19, lebo ten dal súčasným pánom pri moci a prezidentke v paláci poriadne na frak. Dá sa povedať, že covid19 už “dal dole” celú slovenskú armádu a v nemocniciach naň zomrela prakticky celá naša armáda a núdzový stav pomohol jedine k vytvoreniu armády mŕtvych!

Keď už budú poslanci kapitulovať a ukončia prehranú vojnu, ktorú prehral Matovič spolu so svojimi ratlíkmi Jaroslavom Naďom, Marekom Krajčím a ďalšími ministrami jeho vlády, tak títo páni by sa v zmysle “vojnových časov” mali postaviť pred vojnový súd a vysvetľovať, koho životy zachraňovali, ak zomreli tisíce ľudí následkom útoku nepriateľa a ďalšie tisíce zomreli a budú zomrieť kvôli neposkytnutovaniu adekvátnej zdravotnej starostlivosti!

Núdzový stav naozaj chráni životy, ale len životy politikov, ktorí sú momentálne pri moci, aby mali pokojné bezsenné noci, resp. noci so snami ako ešte potupiť národ a aký nezmysel dať ako podmienku k slobode! “Núdzový stav chráni naše pokojné životy,” odkazuje vláda národu a ďalej “ryžuje” na nezmyselnom testovaní, či zákazkách za milióny priamym zadaním bez akejkoľvek verejnej súťaže. “Neotravujte,” pozdravuje vláda s úsmevom na tvári a vztýčeným prostredníkom občanom, ktorí zatiaľ tvrdo spia…

Večerný zákaz vychádzania vláda predĺžila na 21:00

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies