O masle na hlave Andreja Kisku

Andrej Kiska si chcel dať od politiky pokoj, ale jeho meno sa má objavovať vo výpovediach zadržaných policajtov z akcie NAKA Očistec. Najskôr taká drobnosť, ale Kiska sa na dôchodok neporúčal sám! Do Popradu ho poslal chabý volebný výsledok, ktorým jeho strana horko-ťažko preliezla brány parlamentu. To, ale zďaleka nie je jediný klam, o ktorom je Kiska vnútorne presvedčený!
„Bol som toho súčasťou,“ píše exprezident Andrej Kiska o razii NAKA na vysokopostavených policajných funkcionárov. Samozrejme, nepriznáva, že bol členom tejto zatiaľ len údajne organizovanej zločineckej skupiny, ale aj naďalej sa cíti byť objektom jej záujmu. Kiska tvrdí, že vedel kto je koho sluha, o konšpiračných poradách, a to, že Slovensko je mafiánsky štát povedal aj verejne. V skutočnosti, ale exprezident okrem prania špinavého prádla v zahraničí neurobil nič.

Kriminálny tandem Lipšič, Kiska a Matovič

Nepodporoval Kiska svojou nečinnosťou fungovanie možnej organizovanej zločineckej skupiny?
Pánovi prezidentovi na dôchodku treba asi pripomenúť, že o mafiánskom štáte hovoril v súvislosti s vyšetrovaním podozrivého financovania jeho prezidentskej kampane. Kiska a jeho veriaci si do dnešného dňa myslia, možno aj právom, že to bola najmä pomsta Roberta Fica za prehratý boj o prezidentský palác, ale predsa v právnom štáte treba prešetriť každé podozrenie. To, že Kisku vyšetrovali niekoľkokrát sa už síce javí ako nadpráca vyšetrovateľa, ale na strane druhej vyšetrovať hlavu štátu dlhšie ako bežného občana už až také divné nie je. Kiska teda v skutočnosti nehovoril o mafiánskom štáte v súvislosti s aktuálne rozbehnutou kauzou o organizovanej zločineckej skupine, ale išlo najmä o poplakanie si, že mu orgány nedajú pokoj, a to napriek tomu, že sa cíti byť čistou dušou.
V čase, keď celé Slovensko vidí policajných funkcionárov v putách, niektorých vo väzbe, iných na psychiatrii sa z Kisku stáva generál po vojne.
Veď on nám to hovoril už pár rokov dozadu! Pričom o chybách vo vyšetrovaniach a súdnych prieťahoch nás ako prezident nemusel informovať vôbec, tieto poznatky boli verejnosti známe oveľa skôr, ako sa Kiska stal prezidentom! Namiesto veľkohubých vyjadrení by mal Kiska spolupracovať s orgánmi činnými v trestnom konaní, nakoľko podľa posledného vyjadrenia o možnej organizovanej zločineckej skupine vedel, ale okrem označenia Slovenska za mafiánsky štát v tejto veci nepodnikol žiadne právne kroky! Nesmrdí to náhodou podporovaním zločineckej skupiny?
Prečo je Kiska hrdinom s krížikom po funuse?

Obvinený Kiska pokračuje v trestnej činnosti

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies