Očkovanie je obchod tisícročia pre Pfizer

Už pol roka Vás Matovič a jeho fašistická klika agendou Covid-divadlá podvádza, hoci ide nesporne iba o bežnú virózu i podľa WHO, zrovnateľnú s predchádzajúcimi chrípkami.

Matovič Vás v rozsahu cez tri milióny, ako to sám prezentoval, nechal podvodne testovať, akože dobrovoľne-povinne (k čomu sa aj sám dobrovoľne priznal), nesporne a bez najmenších pochybnosti, nespoľahlivými antigénovými, ale tiež i PCR testami. 

V dôsledku práve týchto jeho aktivít, zbytočne zomrelo mnoho ľudí, a je ich oveľa viac ako tých, ktorí reálne podľahli iba na Covig-19, a to len preto, lebo nedostali adekvátnu a včasnú lekársku starostlivosť  a  navyše ekonomicky zlikvidoval celú plejádu drobných a stredných živnostníkov a ruinuje našu ekonomiku.

Keď mu podvody s testami a karanténou, na ktorých niekto veľmi dobre zarobil, beztrestne prešli, začal Vás mediálne podprahovo pripravovať na očkovanie cez tzv. RNA vakcíny firmy Pfizer, zrejme zase dobrovoľne povinne, k čomu sa potom určite drzo prizná, že Vás opäť podviedol. 

Keďže výrobcovia vakcín negarantujú ich absolútnu medicínsku bezpečnosť, pokiaľ ide o riziko úmrtia, resp. následných nevyliečiteľných negatívnych zdravotných problémov,  Matovič a Remišová zhodne verejne potvrdili, že oni sa zaočkujú, ale až ako poslední, potom, keď sa to odskúša na Vás, najzraniteľnejších obetných a pokusných laboratórnych králikoch.

Citujem ľudomilov. 

Matovič: “priority by mali mať najmä starší ľudia, ktorí sú najviac ohrození a on ako kapitán lode by mal byť očkovaný posledný“.

Remišová: „dám sa očkovať, ale najprv budú očkované zraniteľné skupiny a na mňa príde rad až medzi poslednými“.

 To je super cynizmus, lebo Matovič môže  nakúpiť i 6 miliónov vakcín a dať sa ako vzor prvý zaočkovať.

Minister zdravotníctva Krajčí v Markíze vyhlásil, že „Riziko pri očkovaní v tomto prípade bude niesť štát a nie farmaceutická firma. Firma si netrúfa v situácii rýchleho vývinu vakcíny zobrať na seba riziko odškodnenia za  nežiaduce účinky.“ 

Na vakcíny od firmy Pfizer pre CNN.prima.news upozornil aj špičkový český vakcinológ Marek Petráš. „Druh tzv. RNA vakcíny je úplne nový a nie príliš preskúmaný. V organizme pôsobí inak ako bežné vakcíny, nebola doteraz nikdy u ľudí používaná, a preto existujú oprávnené obavy o jej bezpečnosti, ktorú nevieme z doterajšieho očkovania akokoľvek odhadnúť.“

To je krásne, firma bude zarábať na nás  a my sami z našich daní sa budeme za to odškodňovať.  

To je super gazdovstvo! 

To je obchod tisícročia pre Pfizer, cez koho? Len a len cez Matoviča.

S polročným predstihom Vám preto odporúčam, ak sa chcete dať očkovať, urobte tak dobrovoľne po dôkladnom zhodnotení Vášho zdravotného stavu, ale iba vtedy, keď Matovičova vakcína bude hneď v úvode otestovaná verejne bez podvodu práve na Matovičovi, Paulínke, jeho deťoch a celej rodiny a tiež na Remišovej, jej manželovi a celej rodiny. 

Zároveň Matovič, Remišová, Krajčí a tí, ktorí zahlasujú za takýto zákon nech preberú osobnú garanciu odškodnenia za nežiadúce účinky celým svojim majetkom. 

Ide, okrem iného, o dlho očakávaný Zákon o osobnej hmotnej zodpovednosti za nezákonné rozhodnutia, ktorý momentálni držitelia moci, všetci koaličníci mali vo volebných programoch.

A až potom po zistení všetkých pre Vás podstatných okolnosti s odstupom času troch mesiacoch zvážte či dáte očkovať, alebo nie.

Ak sa chcete očkovať, tak iba vtedy, keď ako prvý očkovanie prežije Matovič, Paulínka a jeho deti.

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies