Podľa lekárskej štúdie do troch rokov vakcína proti Covidu odrovná všetkých ľudí s vysokým tlakom, diabetikov a všetkých s nadváhou

Vďaka vakcinácii jednoznačne prežijem všetkých tupcov a blbcov naokolo.

Podľa lekárskej štúdie do 3 rokov vakcína proti Covidu odrovná všetkých ľudí s vysokým tlakom, diabetikov a všetkých s nadváhou. Nebude to ale hneď, netešte sa…ešte ich pár mesiacov pred smrťou dobre podoja o peniaze poisťovne a lekárne.

Onkologické lieky totiž zdraželi o 80%…preventívne, nech sa kšefy točia a diabetikom sa po novom lieky preplácajú iba minimálne. Ochranný mechanizmus sofistikovanej vakcíny uložený v bunke s pozmenenou DNA jedinca totiž všetko cudzie vyhodnocuje ako nemoc organizmu a automaticky proti nemu agresívne – útočí.

Výsledkom je veľmi rýchle a nepredvídateľné zlyhávanie vnútorných orgánov: ako je srdce, pečeň, ľadviny, slezina a pankreas (podžalúdková žľaza). Tak že najneskôr v roku 2030 sa toto smutné proroctvo vyplní. Bude to ako v 10. storočí po skončení križiackych výprav do Východnej Európy. Až na to že to nezloží iba 12 mil. Slovanov, ale bude ich 10-x viac.

Sulík si slová vďaky nezaslúži

Pre vládu Igora Matoviča je občan iba záťažou a nástrojom na zdieranie …

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies