Podľa štúdie Milánskeho inštitútu pre rakovinu a univerzity v Siene je Covid v Taliansku už od septembra 2019

Vychádza to z analýzy vzoriek krvi odobratých od pacientov s rakovinou pľúc v období od septembra 2019 do marca 2020, u ktorých boli zistené protilátky proti SarsCov2 už v septembri.
Čiže protilátky sa tvoria len v pripade, ak niekto tento vírus pod menom Covid 19 už mal.

„Chceli sme zistiť, či koronavírus začal cirkulovať v Taliansku ešte pred oficiálnym dátumom. Rozhodli sme sa preto použiť vzorky krvi odobraté od začiatku septembra 2019“ vysvetľuje Giovanni Apolone, riaditeľ rakovinového výskumného inštitútu v Miláne.
Na prekvapenie vedcov sa ukázalo, že 11,6% (111 z 959) týchto ľudí malo protilátky proti koronavírusu. Z toho 14% už v septembri.
53,2% z nich len v Lombardii. V septembri bol vírus prítomný už vo vzorkách pacientov v piatich regiónoch a pri celkovej analýze vzoriek od septembra do marca, keď sa ešte zisťoval pôvod vírusu, bol zistený najmenej jeden prípad pozitívneho pacienta v 13 regiónoch.

Ps. Bol by som zvedavý na výsledky keby tento výskum urobili na vzorkách z predchádzajúcich rokov, alebo testovali pomocou dnešných testov na covid už desať rokov dozadu….
Ľudia by sa pravdepodobne dožadovali tej istej slobody, keď sa nerobili štatistiky o úmrtnosti, ktoré vtedy boli pridelené zápalu pľúc…
Overovači pravdy budú mať onedlho na súdoch ťažký oriešok keď pošpinili pred miliónmi ľuďmi mená tých, o ktorých tvrdili že sú dezinformatori….

Zdroj tlačová agentùra Talianska.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies