Podráždeného Vagoviča vytáča odkaz „Všetci za Milana“

 

Komentáror Aktualít Marek Vagovič napísal rozhorčený text o tom, že generál Milan Lučanský nie je novinár Ján Kuciak! Prečo tak Vagoviča vytočilo porovnanie Lučanského s Kuciakom, ktoré je niekde na okraji súčasného záujmu? Doteraz najväčšia podobnosť bola v heštegu „allforMilan“ a „allforJan“. Vytočil Vagoviča hešteg, alebo je tu tých podobností viac?

Perfídna hra

Nie je náhoda, že rovnaký podnadpis zvolil vo svojom texte aj Vagovič!

Takmer okamžite po vražde Kuciaka a Martiny Kušnírovej bolo jasné, že vražda má súvis s Kuciakovou prácou, teda jediný kto pochyboval bol vtedajší policajný prezident Tibor Gašpar, ktorému to akosi nešlo z úst. Aká bola verzia, ktorú podporila väčšia časť mediálneho sveta na Slovensku? Talianska stopa!

Za pár dní bol „vonku“ rozpracovaný Kuciakov článok o talianskej mafii na Slovensku s prepojeniami na vtedajšiu vládu Roberta Fica! Zo spomienkového „Za slušné Slovensko“ sa stali veľké protesty proti vláde, ktoré vyústili k jej rekonštrukcii. Rekonštrukcia vlády upokojila vtedajšieho prezidenta Andreja Kisku a Za slušné Slovensko sa pomaly vytrácalo do zabudnutia!

Medzi tým sa z „talianskej stopy“ stala niekedy albánska, pre niektorých to bola mafia od Banskej Bystrice, až sa to napokon dostalo k Alene Zsuzsovej a Marianovi Kočnerovi, kde to zotrvalo až do dnešných dní! Prečo hrali médiá spolu s Vagovičom perfídnu hru s „talianskou stopou“?

Kiskova zaslúžená dovolenka a Ficove vyhrážky

Vagovič píše aj o snahe Roberta Fica a Petra Pellegriniho vyťažiť zo smrti Lučanského čo najviac, pridáva aj zmienku o košpirátoroch, ktorých onálepkoval ako užitočných idiotov idúcich z princípu vždy proti mainstreamu.

V čase keď sa na Slovensku už začínali organizovať spomienkové manifesty za Kuciaka a jeho priateľku si vtedajší prezident Andrej Kiska užíval lyžovačku s rodinou, lebo tak mu to vraj dovoloval dovtedy získaný kredit. Neskôr sa Kiska postavil na tribúnu a v tom momente sa z protestov Za slušné Slovensko stali politické protesty proti vláde na základe už vyššie spomenutej „talianskej stopy“, ktorá sa dnes javí ako konšpirácia toho najhrubšieho zrna!

Samozrejme, vtedajšia opozícia využila situáciu a Kuciak sa stal mučeníkom Ficovho režimu, ktorého sa treba čím skôr zbaviť. Igor Matovič, súčasný predseda vlády, chodil po parlamente s fotografiou zavraždených snúbencov a prepojenia talianskej mafie na Úrad vlády boli pre opozíciu zlatou baňou na získanie popularity!

Po smrti Lučanského približne rovnaká situácia! Súčasná opozícia na čele s nenávideným Ficom využíva smrť na svoju popularitu, avšak podobne ako v prípade Kuciaka aj teraz pri smrti Lučanského je v uliciach väčšina ľudí, ktorí za tým nehľadajú politiku, ale pre ktorých sa Lučanský stal mučeníkom Matovičovho režimu. Pexesá s hlavami nepriateľov, radosť zo zásahov NAKA, či nekompetentná komunikácia ministerky spravodlivosti, tak toto všetko urobilo z Lučanského mučeníka režimu, v ktorom každý s iným názorom je konšpirátor či užitočný idiot, alebo slovami premiéra múdrosráč, hlupák, štekajúci pes, fašista a komunista!

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies