Pozor na neschopných, sú schopní všetkého – aj vraždy

Spomínate si? Keď sa mafián Kiska dolyžoval, v skutočnosti čakal na pokyny, a do rozvášneného davu pustil teóriu o mafiánskom štáte? Dobre vedel, sám ako mafián, že vládnu emócie, že sme na pokraji občianskej vojny. Ako, fakticky porazený politik stiahol chvost a začal vystrkovať rožky, až keď bol zbavený obvinení. Dovtedy bol, náš chudáčik, choručký. Skoro ako ja.

Naše maintreamové médiá od prvej chvíle nosili odznaky all for Jan, naše občianske združenia a nadácie ovládané Sorošom s plnými peňaženkami organizovali demonštrácie. Na jednej z nich som v Banskej Bystrici bol. Hlásala nenávisť a nikdy nedokázané skutky.

Kto mal záujem a osoh z vraždy?

Napríklad Matovič tancujúci na hrobe mladých ľudí. A iní ľudia šíriaci nenávisť. A dnes? Treba upokojovať atmosféru. Médiá si neplnia ani základné informatívne funkcie. Keby neboli dotované a podporované, zanikli by. Kto ich vlastne číta? Ľudia nasiaknutí zlobou s otupenými mozgami. Kolaboranti ich výdatne kŕmia. A prezidentka, ktorá tiež vyrástla zo smrti mladej dvojice, tiež asi o Lučanskom nepočula. A teraz tiež chce upokojenie, nie pravdu.

Na čele celého zla stojí psychicky narušený Matovič. A okolo neho ľudia, ktorým sa nehnusí kolaborantstvo. Hlavná je moc a peniaze. Desať rokov si Matovič vychovával hrdosť na tuposti a neschopnosti a jeho verní si preto aj teraz otvára

Pozor na neschopných, sú schopní všetkého  – prvý raz som to vyslovil na prelome rokov 1989 – 1990. V nádeji, že to pominie. Pravda sa však rozvinula do dnešnej podoby.

Naša demokracia má mučeníka. Väzba nepochopiteľná. Očividné klamstvo Kolíkovej. Minister Naď nechce potrestanie vinníka, ale toho, kto spisy z Ružomberka vyniesol. Veď sú tam inak všetci verní. Okrem riaditeľa aj primár ORL . kandidát za OĽANO. Naď vlastne bonzol Kolíkovú.

Takýto má naša vláda vzťah k zákonom a pravde. Koľko mŕtvol ešte príde? Aj v súvislosti s koronoou. Od konca októbra vieme, že opatrenia sú zlé, že plošné testovanie je aj plošné nakazenie. A ľudia umierajú. Lebo na čele stojí psychicky narušený človek. Taká je i vláda a takí sú kolaboranti
.
Už aj na FB sa objavujú hyeny. Brešú do umučeného človeka. Odmietajú pribúdajúce fakty. Na pomoc si pozvali už aj mafiána Černáka, mnohonásobného vraha, aby sa vyjadril proti Lučanskému. To je úroveň.
Áno, toto je dnes opora zločinnej vlády. Príznačná a pochopiteľná. Vrana k rane sadá. A možno je to i základ budúcich ľudových milícií pod nadvládou OĽANO. To budú tí, ktorí začnú brániť „demokraciu“ Už sa nevedia dočkať, kedy si udrú, kopnú, strelia do človeka.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies