Okolnosti, ktoré vylučujú samovraždu generála Milana Lučanského

Dôvody, prečo ide o vraždu :

Vrátil sa z Chorvátska. Pretože bol presvedčený o svojej nevine. Ináč by sa nevrátil.

Milan Lučanský  bol silná osobnosť, som presvedčený, že dôvody, ktoré ministerka uvádzala, by ho nezlomili. Nepoznám jedinú takúto osobnosť, ktorá by sa položila.

Nesedia časy, tak ako boli prezentované na tlačovej besede ministerky Kolíkovej.

Od kontroly po jeho nájdenie v cele ubehlo 8 – 9 minút. Teraz na samovraždu použil teplákovú bundu. Tak rátajte na samozverný závesný uzol potrebujete 45 – 50 cm minimálne. Na samozvernú krčnú slučku potrebujete minimálne 70 – 80 cm bundy… Vezmite si bundu a zistíte, že je to absurdné tvrdenie. Teraz si vyskúšajte také niečo z bundy urobiť a bude Bude to trvať 5 minút.

K odumretiu mozgu pri nedostatku kyslíka dochádza po 6 až 8 minútach. Teda dostanete sumár 13 – 14 minút. Nesedia časy ! Našli ho potom skôr, ako mohlo dôjsť k odumretiu mozgu !

Prešov poznám, žil som tam. Z nemocnice do väznice je to asi 950 m. Ak idete rýchlosťou 50 km/h to trvá 3 minúty ! To išli záchranári pešo ? Alebo to bol zámer, aby došlo k odumretiu mozgu ?…

Prečo sa nemohol obesiť:

Milan Lučanský mal tzv, vysoký posed, tj.: Vzdialenosť v sede medzi najnižším bodom sedacej časti a najvyšším bodom lebky.

Zábery z väznice sú nevierohodné, tieto systémy majú v podstate rovnakú architektúru.

Zmena záznamu je možná veľmi jednoducho, pre každého , kto má prístup na server. Stačí zmeniť príkazový riadok na dátum, hodinu, min a sec. To dokáže aj študent 2 ročníka na FIT STU v BA. Bol tam dostatočne dlho, aby sedeli pracovné smeny, tak aby to bolo rovnaké, ako v daný deň.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies