Prezidentka zobrala Matovičovi hračku, z pomsty zatvára celú krajinu

Matovič už zase plače. Vraj prehral. Lebo on toto celé vníma ako súťaž krásy. S prezidentkou. A vraj to nevyhral. Chcel nasilu testovať ľudí, aj keď to nikam neviedlo. A teraz plačká, že mu prezidentka zobrala hračku. A tak sa mstí. Zatvára celú krajinu.

Od 21. decembra budú zavreté obchody aj školy. Reštauráciám sa pomstil za protesty a zakázal otvorené terasy už teraz… A prakticky všade budete potrebovať test.

Ľudia prichádzajú o všetko a on tam vyplakáva, ako on, jeho urodzenie, prehralo. Je tu len on, on túžil, on chcel, on plakal, on prehral a všetci ho ľutujme. Lebo on nechcel „cikať“ proti prezidentke.

Nemám prezidentku Čaputovú v obľube, ale toto, čo dnes predviedol Matovič, je také trápne a nechlapské kopanie do prezidentky, že mi je z toho normálne zle.

Prestaňte sa vyhovárať ako malé decko, človeče! Ničíte ľuďom život a nie, nemôže za to prezidentka, môžete za to vy. Nemôžu za to ani protestujúci 17. novembra – čísla nám rastú od tej vašej násilnej špajchlovačky, takže za to môžete zase len a len vy! Zbabrali ste to v lete. Zbabrali ste to pri celoplošnom testovaní, ktorým ste znásilnili ľudí.

Zbabrali ste všetko, čo ste chytili do ruky. Rozoštvali ste národ a vniesli do slovenskej spoločnosti tony nenávisti. A ďalej v tom veselo pokračujete a našli ste si nový terč – najskôr Robert Fico, potom Richard Sulík, teraz Zuzana Čaputová. Na koho sa budete vyhovárať po Vianociach?

Už konečne odstúpte, pán premiér. Ani len na tlačovke sa neviete slušne správať a čumíte do mobilu, že čo vám píše Pavlínka – nechce ísť náhodou Klárka pred Vianocami nakupovať, že by ste predsa len otvorili obchodíky? Aspoň tie, ktoré vlastnia vaši kamaráti, hm? Takto to máte vo zvyku, či?

My v Smere robíme, čo sa dá. Reformu ústavy, ktorou menia Slovensko na totalitu, dávame na ústavný súd. Od januára začíname zbierať podpisy na referendum. Tlačíme na predčasné voľby a bojujeme v parlamente.

Je rad na prezidentke, aby svoje kritické slová voči Matovičovi doložila činmi a šialenému predsedovi vlády sa postavila – dnes z nej urobil handru, do ktorej si chrapúnsky utrel topánky.

Čo s tým budete robiť, pani prezidentka? A postavíte sa za ľudí?

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies