Robia si z nás posmech. Ako dlho to ešte necháme tak?

Terajší predseda vlády SR porušuje nariadenia svojho Hlavného hygienika a zabáva sa na 150-člennej svadbe vo vnútorných priestoroch bez rúška. Minister zdravotníctva súčasne posiela do ulíc, autobusov, obchodov a reštaurácií „silové zložky“, aby dohliadali na nosenie rúšok. Žijeme v chaose, ktorý je výsledkom našej ľahostajnosti a rezignácie na slušnosť, princípy a rovnosť pred zákonom. Prijali sme marazmus, ktorý sa v našej krajine rozrástol vďaka režimu politických strán.

MUDr. Igor Bukovský, PhD. reaguje na tento stav a vyzýva predsedu vlády, aby sa po vzore svojich írskych kolegov ospravedlnil národu a odstúpil z funkcie. A aby Minister zdravotníctva odvolal „silové zložky“ z výkonu dohľadu nad nariadením nosenia rúška.

Pokrytectvo a klamstvo nášho verejného života nakoniec zoberie dôvod žiť podľa pravidiel slušnej spoločnosti aj slušným ľuďom. To je cesta do pekla.

Mail tohto znenia zaslal Dr. Igor Bukovský dnes večer na tieto adresy:
premier@vlada.gov.sk – Predseda vlády SR
minister@health.gov.sk – Minister zdravotníctva SR

Vážený pán Predseda vlády SR,
vážený pán Minister zdravotníctva SR:

dovoľujem si Vám v prílohe zaslať svoj verejne vyjadrený občiansky názor na Vaše konanie vo veci koronavírusovej infekcie.

S pozdravom,

Igor Bukovský
občan a volič súčasnej vládnej koalície, ktorý si neželá návrat Roberta Fica a jeho politických ratolestí

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies