Ruský akademik preukázal, že koronavírus COVID-19 je biologická zbraň

Ruský akademik Sergej Glazyev, bývalý poradca ruského prezidenta, je presvedčený, že koronavírus je vyrobený človekom.

Ruský akademik Sergej Glazyev, je presvedčený, že koronavírus bol stvorený človekom. Zistili, že bol vytvorený z dvoch rôznych typov vírusov bežných u zvierat (netopierov a hadov), ako aj štyroch vírusových inzertov(vložiek) charakteristických pre HIV.

To isté tvrdí aj Anand Ranganatan, profesor genetiky na Štátnej univerzite Jawaharlal Nehru v Dillí. On a jeho kolegovia uverejnili správu o štúdii čínskeho koronavírusu.

Žiadny známy vírus nemá podobnú štruktúru. Vedci teda tvrdia, že vírus je umelo vytvorený a je biologickou zbraňou.

„Môžeme pozvať biologických inžinierov, ktorí povedia ako ho syntetizovať. Je nám tiež známe, že to môže urobiť len tá krajina, ktorá má biologické laboratóriá po celom svete. Blízko nás napríklad, na Ukrajine, v tajných laboratóriách majú plný arzenál biologických zbraní a testujú na ľuďoch rôzne vírusy. Máme informácie, že po celom svete a najmä v krajinách bývalého Sovietskeho zväzu, bolo uvedených do prevádzky viac ako 200 biologických laboratórií, a ktoré sa nachádzajú taktiež v Azerbajdžane, Arménsku, Gruzínsku, Kazachstane, Moldavsku, Uzbekistane a na Ukrajine,“ povedal Anand Ranganatan.

Domnieva sa, že pandémia je prvkom hybridnej vojny proti nekontrolovaným sektorom globálnej ekonomiky. „Toto je určite bojový vírus a nepochybujeme o tom, že bol vytvorený zámerne,“ uviedol akademik Sergej Glazyev.

Zatiaľ čo vedci vytvárajú vakcínu proti novému typu koronavírusu, lekári pripomínajú, že hlavné metódy boja proti nej sú rovnaké ako proti chrípke.

Matovič a Pollák šírili poplašné správy o zamorení osád vírusom, aby odviedli pozornosť od podstatných tém, píše vo výzve Únia Rómov

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies