Krutá pravda, ktorú o súčasnej situácii nechceme počuť

Bol som považovaný za panikára a konšpirátora, keď som ako prvý začal zdieľať citlivé videá a články z Talianska a upozorňoval cez mnoho správ vládnych činiteľov aj políciu, aby nedávali do karantény len ľudí prichádzajúcich z Talianska, ale aby dávali do karantény aj ostatných slovákov prichádzajúcich z ostatných krajín, pretože vírus sa nenachádzal len v Taliansku a v ďalších troch krajinách, o ktorom hovorilo nové nariadenie.

O pár hodín 13. marca ako mi polícia odpísala, aby som o tom informoval ministerstvo zdravotnictva bola tlačovka Petra Pellegriniho, v ktorej spravili radikálny škrt. Začal dávať do karantény každého „cezpolného“. Mnoho zahraničných slovákov (aj pár mojich osobných priateľov) ma začalo nenávidieť, pretože v televíznych novinách spomenuli moje meno. Ako keby mojou vinou museli ísť do karantény, a ako keby som bol zodpovedný ja osobne za vírus.

Nepíšem to preto, aby ma tu niekto považoval za hrdinu alebo ma niekto ľutoval, pretože občianska povinnosť je aj toto…. aj keď síce tieto informácie nemali ísť odo mňa, ale od tých, ktorí sú v Ríme za to platení.

Keďže vtedy ešte vládla vláda Petra Pellegriniho, tak to neznamená, že keby tam bol vtedy Igor Matovič, tak by som bol ticho. Mnoho ľudí si myslí, že mi vadí Matovič. Vyhral voľby, tak nech si vládne ako vie. Privedie Slovensko do záhuby možno nie? Uvidíte sami. Ja mám toho človeka na takom istom háku, ako každého iného politika, ktorý ma má na háku ako on. Oni mi najesť nedajú a nezaplatia ani to čo mám každý mesiac na krku. To čo mi príde smiešne je jeho ego.

Po tom ako Pellegrini začal robiť všetky opatrenia, Matovič sa rozhodol otvoriť pár obchodov, aby potom ako hrdina mohol na Slovensku spraviť „blackout“, aby potom mohol povedať, že tie malé čísla na Slovensku sú jeho zásluhy. Len jeho a žiadnych iných. Ani jeho partnerov vo vláde ako je Kollar, Sulik (toho tretieho naozaj nemusím) som na žiadnej tlačovke nevidel. Len jeho. Toto je môj celý problém s týmto hercom. Ostatné je len o jeho správaní a úrovni uplakaného decka.

Matovič a Pollák šírili poplašné správy o zamorení osád vírusom, aby odviedli pozornosť od podstatných tém, píše vo výzve Únia Rómov

Keď si niekto myslí, že premiér má na tlačovkách plakať, aby tým namiesto ukludnenia ešte viac vystrašil hlavne starších ludí, ktori sa doma trasú, aby nezomreli na virus, tak je riadny idiot. Ale fest!!!

To čo si o tejto pandémii myslím dnes je už iná téma.

Mnoho ľudí (aj keď síce neviem prečo) mi píše (okrem vyhrážok), aby som sa do Slovenska nestaral. Som taký istý slovák ako ostatní, lenže ja bývam v Taliansku, z ktorého vás môžem informovať o tom, o čom vás neinformujú skorumpované médiá, a ostatní, ktorí žijú v iných krajinách vás môžu informovať o ich pocitoch. Sociálna sieť hranice nemá a keď niekomu vadím, môže prestať sledovať. Ja sa neurazím ako Matovič, aby som na svojom profile začal písať, že mám ľudí na háku.

Viete koľko ľudí o mne píše na facebooku? Denno denne mi niekto pošle screenshot, kde ma buď niekto uráža, alebo zo mňa robí idiota. Vždy sa nad tým pousmejem, pretože každý kto verejne vystupuje musí zniest aj kritiku. Hlavne tí, ktorí sú platení zo štátneho rozpočtu, ktorí by ju mali stráviť lepšie a nechovať sa po každom prde na sociálnej sieti ako malé decká.

Nie je deň, čo si neprečítam na facebooku čo sa deje na Slovensku. Čiže to znamená, že viem toľko ako každý iný slovák, ktorý žije na území Slovenska a veľmi pochybujem, že všetci na Slovensku chodia za niekoho riťou, aby vedeli viac ako tí, ktorí si to prečítajú na facebooku, alebo v televíznych novinách, ktoré sa dajú pozerať aj tu v Taliansku. Zaujímavé na týchto ľuďoch je aj to, že to píšu hlavne tí, ktorým nerobí problém financovanie mimovládnych organizácií zo zahraničia, ktoré ovplyvňujú slovenskú politiku alebo im nevadí, že niekto volí zo zahraničia. Prachy a hlasy nevadia, ale písať vlastný názor zo zahraničia vadí. Gratulujem. Toto smrdí fest falošnou demokraciou.

Mne osobne by mohlo byť naozaj jedno kto na Slovensku vládne, pretože tak či onak Slovensko je na 70% odkázané zahraničiu a na 90% podriadené Brusselu. Čiže tie sprostosti, ktoré preberajú v NRSR sú len smiešne nepodstatné prdy, ktoré má EÚ absolútne na háku. Samozrejme ak sa neozvú antislovácki riťolezci a riťolezkyne z Európskeho Parlamentu, ktorí nazvú svojich krajanov za neandertálcov, ba dokonca za svoloč alebo za chamraď

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies