Slovensko má najvyššiu úmrtnosť na Covid na svete alebo sfalšované štatistiky?

Na Slovensku v priebehu jedného mesiaca z celkového počtu 4.711 zomrelo pozitívnych na covid 2.394, čiže behom 30 dní zomrelo toľko koľko ich zomrelo od začiatku pandémie,  takže 50,8% behom mesiaca.

Zo štatistík úmrtnosti s covidom s porovnaním s podaktorými štátmi takýto výkyv nemá žiaden štát na svete!

Vo všetkých prípadoch som použil kritérium 30 dní kde bol nárast úmrtnosti najvyšší –  15 dní pred dňom s najvyšším počtom úmrtí a 15 dní po ňom. Tridsať dní som použil ako kritérium, počas ktorého nakazený človek s vysokou náložou covidu by mal s vysokou pravdepodobnosťou aj zomrieť. Toto netvrdím ja, ale lekári.

USA za 30 dní z celkového počtu 454.213 zomrelo 97.918 –  21,6% behom mesiaca.

UK za 30 dní z celkového počtu 106.564 zomrelo 32.646 – 30,6% behom mesiaca.

Ak porovnáme aj Taliansko s celkovým počtom zomretých s pozitívnym testom čiže 88.516 a zoberieme ten najvyšší bod krivky úmrtnosti v marci 2020 (tým Bergamom, ktorým sa oháňa celý svet) a prirátame 15 dňovú úmrtnosť pred ním a 15 dňovú úmrtnosť po ňom, tak za 30 dní vtedy zomrelo 16.340 ľudi pozitívnych na covid, čo zodpovedá – 18,5% behom mesiaca.

V apríli 2020 šéf Talianskej civilnej ochrany, ktorý vyhlasuje núdzové stavy vyhlásil, že do tabuliek sa pridávajú všetci zomretí, ktorí boli pozitívni na covid bez ohľadu na to či zomreli s ďalšími desiatimi chorobami, alebo boli jednoducho starí ľudia na konci svojho života, ktorí boli testom označení ako pozitívni.

Niekde som čítal, že Slovensko dáva do tabuliek úmrtnosti len tých, ktorým covid spôsobil smrť.

Ak je to pravda, tak táto percentuálna odchýlka by mala byť ešte vyššia!

Predpokladajme (píšem predpokladajme, pretože podľa môjho názoru realita je úplne inde), že tí čo v Taliansku zomreli skutočne na covid behom tohto 30 dňového obdobia nie je 16.340, ale len polovica, čiže 8.170, výsledok by bol okolo 9,2% voči Slovensku, ktoré má 50,8% behom jedného jediného mesiaca.

Keď zoberiem do úvahy, že Slovensko má viac menej tie isté opatrenia (dokonca ešte drsnejšie, čo sa týka celoplošného zachytávania pozitívnych) ako Taliansko, ktoré malo navyše dva týždne pred Vianocami otvorené reštaurácie a bary, ktoré opäť včera otvorili, tak:

  • buď má od začiatku tohto roka Slovensko 5 a viac násobne silnejší vírus, ako Taliansko,
  • od začiatku tohto roka sa začalo manipulovať s číslami a do úmrtnosti dávajú úplne všetkých, ktorí boli pozitívni (aby nahrabali čísla)
  • alebo testy, ktorými sa na Slovensku testuje sú v určovaní pozitivity 5 násobne vyššie ako v Taliansku čo spôsobuje to, že 20 zomretých pacientov zo 100 bolo falošne pozitívnych čo samozrejme ovplyvnilo tento absurdný výkyv.

Iná odpoveď neexistuje, pretože takýto rozdiel behom jedného mesiaca s porovnaním od kedy sa začala počítať úmrtnosť je príliš vysoká aj pre tých, ktorí sa zaoberajú kvantovou mechanikou, ktorá by sa nedala vypočítať ani vlnovou funkciou s pravdepodobnostným vyjadrením.

Pevne dúfam, že nikto nezačal manipulovať kritériá štatistiky len preto, aby umelo zvýšil nárast mŕtvych s covidom, aby nahnal ľuďom strach, aby si tak splnil európsky sľub voči farmacetutickym podnikom dať zaočkovať aspoň 60% obyvateľov Slovenska.

Ak áno a nebolo to medializované, tak sa jedná nielen o zastrašovanie, ktoré ľudí donúti konať v omyle, ale o trestný čin poplašnej správy.

Pripomeniem, že nepatrím do skupiny antivax, ale do skupiny tých, ktorí si vypočujú nie len pozitívne A zabalené v pozlátku, ale aj negatívne B bez obalu, kde sa každý podľa vlastného svedomia zariadi na základe overených údajov.

 

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies