Slovensko po dnešku nemá prezidenta, Zuzana Čaputová sa premenila na hovorkyňu vlády

Pozrel som si tlačovku prezidentky Čaputovej a premiéra Matoviča a iba krútim hlavou:
Slovensko po dnešku nemá prezidenta. Pani Čaputová sa premenila na hovorkyňu vlády. Aj keď možno krivdím hovorkyniam. Ani tie nie sú nevyhnutne také podlízavé voči svojmu šéfovi, ako pani Čaputová voči Matovičovi. Je to hanba pre prezidentský úrad.

Inak všetko po starom. Matovič sa pochválil, ako k nemu všetci vzhliadajú. Na Slovensku je to tak – keby neexistoval Matovič, tak by Matoviča ani nemal kto pochváliť.

Realita je naďalej tá istá: smeje sa z neho celý svet, z USA mu posielajú ťukance na čelo a vedecká komunita ho má za kompletného šaša aj s jeho špajchlovačkou.

Problém je nielen to, ako znásilnil celú populáciu a ako povydieral ľudí. Za to bude odvolávaný v parlamente, pracujeme na tom. Ale problém je aj to, ako psychologicky zmiatol všetkých ľudí na Slovensku.

Určite sa aj vy rozprávate s ľuďmi okolo seba. Keď sa Slováci dozvedeli, že podľa antigénových testov je len 1% nakazených, tak im už nikto nevysvetlí, že tu je nejaký problém. Kto by sa bál tých pár tisícok ľudí, kto by riešil nejaké 1%.
Darmo bude tárať Matovič o tom, že je tu pandémia, on vlastne svojimi nezmyselnými testami odkázal ľuďom, nech odložia rúška a užívajú si život. Taký je odkaz „jedného percenta“ v tom jeho smiešnom testovaní. Covid nemá väčšieho spojenca ako Igora Matoviča.

Mimochodom, dnes už aj došiel medicínsky účet za Matovičovu špajchlovačku. 3216 nových prípadov. Za dnes. Ja len tak nahlas uvažujem, ako je to možné? Veď Matovičova testovačka mala vyriešiť všetky naše problémy a bum, takáto šupa. Cez tri tisíc!

Ja len, že sme varovali pred tým, že na Matovičovom gruppenteste sa akurát tak môžu nakaziť ľudia. A tu máme výsledky.

Ďakujme Matovičovi za to, že šíri pandémiu a spôsobuje nové ochorenia. Keby bol Covid človek, tak mu potrasie pravačkou. Ak niekto z tých nových prípadov zomrie, je to na žalobu.

Je mi zle aj z tých sexistických stereotypov, ktoré riešil Matovič na tlačovke. Vraj žena je pilier opatrnosti a muž pilier odvahy. Toto si dovolil zaťať k prezidentskému úradu – to je cez všetky čiary. Buran.

To už rovno mohol dodať, že žena patrí k hrncom a muž je centrum vesmíru. Nehanebné – takto sa správať k ženám, takto sa správať k prezidentke. A ona nič. Ešte sa k tomu poníženiu aj sama prihlási. Hovorím – hovorkyňa. Obyčajná hovorkyňa. Smutné.

Robert Fico dnes za poslanecký klub Smeru vyzval otvoreným listom prezidentku republiky, aby sa konečne začala správať ako prezidentka a bránila ústavný rámec.

Nie je predsa možné, aby tolerovala flagrantné porušovanie ústavy, ľudských práv a plazivú totalizáciu, ktorej sme svedkami.

Po dnešku je jasné, že prezidentský úrad kolaboroval s tyranom. A mrazí ma, s akou poddajnosťou a hanbou to bolo predstavené. Ešte nikto nikdy hlavu štátu takto neponížil. Ešte nikto nikdy takto nedeklasoval prezidentský úrad.  Nie, Slovensko viac nemá prezidenta.

Upozorniť na podozrenia mestského podniku KOMVAK je životu nebezpečné, vyšetrovania sú manipulované

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies