Prezidentský úrad v ofsajde

Ticho z prezidentského paláca je desivé! Zdá sa, že banda okolo klamára, zlodeja a podvodníka Igora Matoviča nemá reálneho opozičného súpera, ktorý by šialenosti dokázal, či chcel zastaviť.

Kam zmizla prezidentka Zuzana Čaputová? Pred samotným plošným testovaním spochybnila jeho pripravenosť, aby neskôr po „úspechu“ zahlásila, že je rada, že sa nenaplnili jej obavy. Odvtedy zavládlo v prezidentskom úrade ticho!

Dokonca prezidentku zo spánku nezobudila ani primárka NÚDCH Júlia Horáková, ktorá sa na vyslovenie nesúhlasu s postupom súčasnej vládnej garnitúry odhodlala vrátiť vysoké štátne vyznamenanie Pribinov kríž II. triedy. Dôvod tohto činu pani Horákovej? Sklamanie, že odbornú časť okolo pandémie prebrali politici a začali rozhodovať. Inak povedané, a to slovami Čaputovej o plošnom testovaní, a teda aj boji proti pandémii nerozhodujú odborníci, ale politici! Pani prezidentka, haló, kde ste? Neodborné konanie psychiatrie na Úrade vlády Vám neprekáža? A to treba podotknúť, že v súčinnosti s Ozbrojenými silami, ktorých ste hlavnou veliteľkou práve Vy!

Odbornosť, ale neprichádza ani teraz počas príprav druhého kola! Odborníci navrhovali pretestovať okresy, kde bolo percento infekčných nad 1,5, lenže testov je ďaleko viac, niekde ich minúť treba, a tak sa opäť politicky rozhodlo, že testovať sa bude v okresoch, kde je infekčnosť od 0,70 percent. Rozhodla asi jednoduchá matematika 1,5 rozdelili na polovicu a číslo 5, ktoré sa spravidla zaokrúhľuje nahor zaokrúhlili nadol, bohužiaľ pre okres Gelnica, ktorému pokoj od teroru ušiel o chlp, a tak dostali číslo, ktoré ukojilo túžbu Matoviča, ale aj jeho veličenstva arogancie Jaroslava Naďa! Pani prezidentka, kedy Vás toto zobudí?

Koaličná svoloč sa vládnutia nevzdá

Ale to nie je všetko! Naď oznámil, že vojsko sa nebude hrať na Štatistický úrad a úplne presné štatistiky on nezverejní. A už tu máme prvé výsledky jeho konania. Okresy „nevedno ako“ prepočítali počet infikovaných a odrátali ľudí, ktorí v okrese nemajú trvalý pobyt. Zhrozený Naď zrazu zistil, že čísla nesedia a okresy sa začnú búriť, pre istotu spochybnil ich výpočty, lebo vraj tieto čísla nemajú odkiaľ mať! Pani prezidentka, toto je podľa Vás tá reálna a nespochybniteľná informovanosť? Veď títo vládni šašovia nahrávajú priamo na smeč všetkým bludárom a pochybovačom! Nie je čas pre razantné a jasné slovo veliteľa Ozbrojených síl? Prečo z prezidentského paláca nič nepočuť?

Ticho z prezidentského paláca je desivé! Zdá sa, že banda okolo klamára, zlodeja a podvodníka Matoviča nemá reálneho opozičného súpera, ktorý by šialenosti dokázal, či chcel zastaviť. Opozícia zatiaľ tápe a namiesto podaní na Ústavný súd, či Generálnu prokuratúru sa uchyľuje skôr k odvolávaniu vlády, pričom každému je jasné, že koaličná sebranka má jasnú väčšinu a vládnutia sa nevzdá! Čaputová svojim alibistickým a populistickým prístupom síce nikoho poriadne nenaštve, ale v konečnom dôsledku je naozaj len sviatočným servisom, či trúbou, ktorá občas zatrúbi. Koľko si Matovičova partaj ešte dovolí? Najmä ak je prezidentský úradu v neustálom ofsajde!

V čase, keď sa začína ozývať vedecká elita, ľudia ako primárka Horáková vracajú štátne vyznamenania už naozaj nie je čas, aby sa z prezidentského paláca neozývalo nič, resp. alibistické, populistické a veľmi patetické prejavy! Je čas na razantnosť, ktorú Čaputová ukázala pri skládke v Pezinku. Inak nezostane nič iné ako veriť, že Matovič vezme pobalené kufre a odletí napr. do Ugandy, ale v tom prípade by mala letieť aj Čaputová, lebo modelku v prezidentskom paláci naozaj nepotrebujeme…

Upozorniť na podozrenia mestského podniku KOMVAK je životu nebezpečné, vyšetrovania sú manipulované

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies