Slovensko zachránia jedine predčasné voľby

Vážená pani Čaputová,

nebol som v pléne NR SR, keď ste tam dnes rečnili, pretože odkedy ste zmarili referendum o predčasných voľbách, nepovažujem Vás za prezidentku Slovenskej republiky.

Vaše prázdne frázy ani moralizovanie Slovensko nezachránia, jediné, čo Slovensko zachráni, sú predčasné voľby, ktorým ste Vy sami bezprecedentne zabránila.

Túto hanbu zo seba nikdy nezmyjete. Dnes nemáte právo hovoriť v mene národa – hovoríte len v mene gaunerov z vládnej koalície.

Nebudem komentovať Vaše floskule, aj keď mi ostáva rozum stáť, keď počúvam hlavu štátu obhajovať zbrojenie a zvyšovanie výdavkov do rezortu obrany.

Tým len potvrdzujete, že ste bábkou Spojených štátov amerických. A áno, to je obrovská hanba.

Slovenský národ mal v dejinách veľa výnimočných žien, od Eleny Šoltésovej až po Margitu Figuli. Je smutné, že na čelo štátu sa v 21.storočí prepracovala žena, ktorá toho nie je hodná – žena, ktorá Slovensko nenávidí.

Dovoľte, aby som Vás však poprosil o jedno. Buďte taká láskavá a prestaňte zneužívať osobné tragédie ľudí, ktorí počas pandémie prišli o svojich najbližších. Je to hyenizmus hrubého zrna.

Vy neviete nič o tom, aké ťažké to bolo pre rodiny, ktoré sa nemohli ani len rozlúčiť so svojimi blízkymi kvôli šialeným opatreniam Matoviča.

Ja áno.

Tak prosím nezneužívajte naše utrpenie na Vašu trápnu očkovaciu kampaň, ktorou slúžite Pfizeru a farmafirmám.

Našich blízkych zabil Matovič a jeho celoplošné testovanie. Zabila ich neschopnosť vlády.

Inde, ako napríklad v Nórsku či Dánsku, ľudia umierali v stovkách, u nás to bolo takmer 13 tisíc obetí. A ďalšie tisíce obetí odložených operácii. To všetko sú obete Matoviča.

A vy – namiesto toho, aby ste pomenovali vinníka – vyzývate ľudí k zmieru? Majú odpustiť, že prišli o svojich najbližších?

Vy naše osobné tragédie machiavelisticky a cynicky využívate na to, aby ste šírili bezbrehú vakcinačnú ideológiu?

Že sa nehanbíte.

Varujete pred nenávistnou vlnou, ktorú sama tolerujete, keď ste sa nijako nepostavili proti dehonestácii nezaočkovaných ľudí.

Vaši liberálni voliči polovicu národa označujú za „dezolátov“ a „dobytok“. To je skutočná nenávisť a šíri ju Váš vlastný fanklub z médií a kaviarní!

A vy čušíte a ešte aj kydáte na opozíciu.

Ale čo čakať od političky, ktorú vytvorila vlna nenávisti voči Smeru – vlna, ktorú rozpútali liberálne kaviarne po smrti Jána Kuciaka.

Vy ste tým najrýdzejším produktom nenávisti, pani Čaputová, taká je pravda.

Dnes ste v parlamente museli priznať, že Hegeromatovičova vláda sa vykašľala na ľudí, a že ekonomická pomoc bola miniatúrna.

Musela ste pripustiť, že 71% ľudí si myslí, že Slovensko na čele s touto primitívnou vládou sa nevyvíja správnym smerom.

No napriek týmto pekným rečičkám ste ďalej otvorene obhajovali to, ako ste zmarili referendum a hodili do koša 600 tisíc podpisov.

A ešte ste aj bohapusto klamali, vraj by Ústavný súd výsledky referenda zrušil, čo je otvorená lož.

Už navždy ostanete v slovenských dejinách zapísaná ako travička demokracie – ako marička referenda.

Nie, nezaslúžite si našu úctu. A tú najväčšiu úctu, akú som mohol prejaviť k Vášmu štátnemu úradu, ktorý si hlboko vážim, bolo tým, že som sa Vášho prázdneho prejavu nezúčastnil.

S pozdravom,

Ľuboš Blaha

poslanec Národnej rady Slovenskej republiky

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies