STOP MATOVIČIZMU: Ako chutí moc

Čoho sme svedkami, to sa nesmie už nikdy opakovať. Nie je možné, aby mal jeden človek takúto moc nad všetkými ľuďmi, nad celou krajinou. To je absurdné.

Presne preto sme dnes tam, kde sme. Súčasná vláda očividne ovláda médiá, ohýba zákony a koaličná väčšina sa stala doslova nebezpečenstvom. Stali sa strojcami vlastných zákonov vo svoj vlastný prospech. Bude nevyhnutná zmena Ústavy Slovenskej republiky, aby sa do budúcna zabránilo podobnému scenáru.

Takto vyzerá svet, keď psychicky chorý, zakomplexovaný človek okúsi moc a doslova mu udrie na hlavu, ktorú už bez tak nemal v poriadku.
Jeho vydieranie a snaha podmaniť si celý národ k poslušnosti už nepozná hranice. Neustále vyhrážanie je však len odrazom jeho vlastnej bezmocnosti a istého pádu, avšak topiaci sa človek dokáže stále napáchať veľa škôd.Na Slovenku snáď ani neexistuje človek, ktorý by sa za tak krátky čas stal najnenávidenejšou osobou v krajine a jeho vládnutie sa dá prirovnať k prírodnej katastrofe s trvalými následkami.

Nastal absolútny rozpad demokratického a právneho štátu, slobody či Ústavy Slovenskej republiky. Vytratili sa pojmy ako prezumpcia neviny, sloboda slova a nestrannosť či nezaujatosť médií, ale aj názory a rady odborníkov a poradcov.

Namiesto toho sme svedkami neustálej pomsty, klamstiev, vyhrážania, donucovacích fašistických praktík a cenzúry. Rovnako do oči bijúcich politických objednávok a zneužívania politickej moci vo svoj vlastný prospech za zásterkou nastolenia spravodlivosti. Toto všetko je len zrkadlo povahy schizofrenika a mizantropa, ktorý si pomýlil svoju funkciu s pobytom v psychiatrickej liečebni

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies