Svet, zásluhou extrémistov a zbabelých elít, rýchlo degeneruje a osprostieva

Priatelia, asi stojí za našu pozornosť „nová kultúrno-rasová vlna emancipácie“, v ktorej neomarxistické gangy v USA, ale aj v Európe, ničia sochy „rasistov“ a ich šialenej interpretácie dejín nevyhovujúcich ďalších osobností. Napr. W. Churchilla, G. Washingtona…

Táto „kultúrna revolúcia“, verná dcéra svojej čínskej matky zo 60. rokov minulého storočia, postupuje aj do Európy a s new speakom – boj proti rasizmu, xenofóbii, preniká aj k nám. Hlúposť, alebo neznalosť, jedno horšie, ako druhé, niektorých našich elitných absolventov elitnej bratislavskej žurnalistiky spôsobuje, že aj v našich neomarxistických médiách (teda nie všetkých médiách) sa hovorí len a len o bielych rasistoch, ale ani slovo o luze, ktorá v mene boja proti rasizmu rabuje, vykráda obchody, ničí cudzí majetok, kultúrne pamiatky a pod., a to všetko za výdatnej podpory zbabelých bielych, ale aj farebných hlupákov, ktorí podľahli ľavicovým extrémistom a ich vyhrážkam. Je to podobný amaterizmus analýzy a intepretácie histórie, ako bez historicko-kultúrneho kontextu, označiť štúrovcov za antisemitov a hlupákov. Totiž – nie je možné dnešnými kritériami a morálno-etickými meradlami hodnotiť históriu, keďže tieto kritéria a meradlá sa tiež vyvíjajú. „Oni“ to však vedia a zneužívajú hlúposť a povrchnosť niektorých novinárov, ktorí to nevedia, alebo „nemôžu“ vedieť. Lebo strata zdravého rozumu je to, čo najlepšie charakterizuje ich „progresívnosť“.

Takže, navrhujem, aby sme boli dôslední:

Zbúrajme Koloseum, ako symbol otrokárskej minulosti antiky a Ríma, kde otroci – gladiátori, umierali len tak pre zábavu Rimanov.
Zbúrajme aj ostatné zachovalé stavby, sochy a iné pamiatky antiky, najmä Rímskej ríše, ako symboly otrokárskej spoločnosti.

Zbúrajme egyptské pyramídy, ďalej zrovnajme so zemou Údolie kráľov, Luxor atď., keďže Egypťania neboli len otrokári, ale aj rasisti – podľa dnešných meradiel a nemali sociálne cítenie, keďže dosť tvrdo potláčali imigráciu, najmä ekonomickú.

Zbombardujme pyramídy v meste Teotihuacán, Ako všetci vieme, Aztékovia, ktorí tu žili, boli neobyčajne krutí. A takisto všetci ľavicoví aktivisti isto dobre vedia, že ich vládca Montezuma usporiadal na počesť Cortéza banket, kde sa podávali jedlá z ľudských sŕdc. A pri iných rituáloch zasa obeť zaživa zvliekli z kože. Kňaz si potom kožu obliekol na seba a nosil ju na sebe celý mesiac. Ich predchodcovia Mayovia boli len o niečo lepší. Ale nie zasa o toľko, aby sme nezbombardovali aj Kukulkánovu pyramídu v Chichén Itzá.
Určite treba zrúcať aj Kalvínov chrám v Ženeve. O Kalvínovi je notoricky známe, že bol mimoriadne netolerantný – svojich protivníkov, ale aj nekalvinistov veselo likvidoval.

Rozhodne treba napalmom zničiť všetky továrne a prevádzky VW. Začať treba kde inde, ako vo Wolfsburgu, sídle tejto firmy, ktorá vznikla na popud Hitlera.

Zlikvidujme sochy štúrovcov. Podkutých antisemitov a hlupákov.
Takto by som mohol pokračovať ďalej a ďalej. Priatelia, svet, zásluhou ľavicových extrémistov a zbabelých elít, rýchlo degeneruje a osprostieva. Ostávajú nám dve možnosti – prispôsobiť sa a veselo zdegenerovať s nimi, alebo sa vzoprieť.

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies