Tak a dosť …

Vážení priatelia už mi to nedalo a ako správny/a múdrosráč, bludár, fašistická lúza a opica budem reagovať! Pýtate sa prečo poniektorí na tie invektíva? Predsa tak nás dnes nazývajú naši štátny predstavitelia!
Mám toho dosť už len z toho dôvodu ako dokážu urážať pohraničných Slovákov, ktorí žijú na území susednej krajiny a keď cestujú späť na Slovensko za prácou, že – pendleri.

To čo je akože??? Tí ľudia majú takisto svoje meno ako Fero, Mišo, Jožo, Katka, Zuzka, Janka, ale dnes v koronakracii sú títo ľudia pendleri, nie Fero alebo Jana, ale pendler, ani pohraničný Slovák, pendler! Smutné! Ak to je tak a riadime sa synonymom ok, ale potom sme pendleri všetci, pretože každý opúšťame svoj domov a presúvame sa napríklad do práce. Nečastujme ľudí, isto je im viac ako nepríjemné. Stačilo mi, keď som videl tú vlnu nenávisti ľudí voči sebe.

Neskutočná vec, ktorá sa nedávno odohrala v NR SR a bordel okolo Mikasa a jeho vyhlášky. No nehnevajte sa na mňa, ale toto je silná káva. Len pre porovnanie čo hovorí vláda a jej predstavitelia a skutočnosť. Podľa novej vyhlášky Mikasa všetci verejní činitelia vrátane tých ústavných to znamená: prezidentka, vláda, poslanci NR SR, policajti, hasiči, zdravotníci a ďalší verejní činitelia. Všetci títo ľudia môžu byť v osobnom kontakte s nakazenou osobou alebo pozitívnou osobou na koronu a stačia im rukavice a rúško a môžu s nimi stráviť hocikoľko času alebo v spoločnosti množstva ľudí, bez toho aby museli nastúpiť do karantény! Ale, pokiaľ ste neverejný činiteľ, obyčajný občan Slovenskej republiky a ste v styku s nakazenou alebo pozitívnou osobou čo len na 15 minút a môžete mať na sebe aj skafander určený na lety do vesmíru, tak musíte nastúpiť do karantény!!!! Toto je logika našej vlády, ministra zdravotníctva, krízového štábu a hlavného hygienika.

Ak dovolíte použijem logiku čo hovorí odborná teória, ktorú zverejnilo El Pais.

BAR, ktorý je obsadený na 50% svojej kapacity, to znamená, že 3 pracovníci a 15 zákazníkov, všetci bez rúška. V tomto bare nie je žiadne vetranie, žiadna ventilácia a sú zatvorené okná, no proste niečo ako v NR SR. V tomto podniku sa ale nachádza aj 1 pozitívny človek. Pokiaľ sa žiadne opatrenia nezmenia tak máme po štyroch hodinách 14 nakazených, ak by mali masky tak len 8 nakazených.

Teraz to čo sa udialo v parlamente kde nakazení boli izolovaní maliarskou fóliou mohlo mať aký výsledok? Nehnevajte sa ľudia, ale analfabetizmus, ktorí po hlasovaní predviedol Šeliga s pokrčeným papierom a pchaním ho do kamier s informáciou o počte mŕtvych na koronu po tomto čo dokázali v pléne NR SR bola silná káva. Morálny etalón, ktorého keď mala vyšetrovať NAKA, že z akých zdrojov financoval protesty Za slušné Slovensko zrazu prišiel príkaz zhora a vyšetrovanie bolo zastavené. Ja len veľmi dúfam, že trestné oznámenie ktoré by mal dostať na stôl nový generálny prokurátor sa riadne aj prešetrí a tak len potvrdí svoju nezávislosť od politikov, ktorú tak veľmi sľuboval pred komisiou.

Keď už som spomenul generálneho prokurátora. Mimo toho čo som už písal vyššie, ľudia toto je slobodný, demokratický a právny štát??? Príde stelesnenie morálky a práva pred komisiu ala Honz alebo ďalší kandidáti a jediné na čo sa zmôžu sú kecy o krajine krivých zrkadiel alebo ,,ja som nič nemohol lebo neboli dôkazy“. Prosím Vás, prípad generál Lučanský. Celý prípad bol postavený na výpovedi kajúcnika, ktorý si chcel svojou výpoveďou zachrániť svoj zadok, obyčajný udavač.

Prípad sa poriadne ešte ani neprešetril a už tu máme jedného mŕtveho človeka. Viete, pána Lučanského som osobne nepoznal, maximálne z rozprávania ľudí, ktorí ho poznali. Ale neverím tomu, že človek s tým všetkým čím si on preskákal v polícii, príde domov z Chorvátska spáchať samovraždu. Kolíková sa na tlačovkách niekoľkokrát zakoktala lebo ju zahnali do úzkych, Matovič sa vytešuje a Veronika si odškrtla tak ďalšiu hlavu na svojom čiernom zozname. Iste ju odporučím ak sa bude točiť druhý diel filmu SVIŇA. Dojal ma aj generál-diktátor-bývalýsmerák-elita-obergrupenfuhrer-vúdce Naď. Ten čo fungoval pod Balciarom, ktorý má údajne obrovské majetky a Jarkovi to nevadilo a ani dnes mu to nevadí. Jarík nám dal vypísať odmenu pre toho kto bonzne toho človeka čo zverejnil lekársku správu po ošetrení generála Lučanského.

Nie že by Naď urobil všetko preto, aby sa táto tragédia vyšetrila, ale ešte jeho druhý bývalý kolega od vojenských tajných, dnes kolega vo vláde Mikulec ani nedal vyvesiť na ministerstve vnútra ani len čiernu zástavu. Ktovie čo všetko Lučanský vedel ku kauze Kuciak a o skutočných objednávateľoch vraždy. Rád by som dal bodku za touto smutnou udalosťou a generál Lučanský nech odpočíva v pokoji.

Na záver pevne verím, že už páni prokurátori opustili krajinu krivých zrkadiel a sú očistení od zlých ľudí a vyšetria nielen túto politickú vraždu, ale aj počínanie ministerky so zmenou Ústavy alebo počínanie Mikasa s jeho nezákonnými vyhláškami a celou touto vládou. Možno sa opäť raz dožijeme toho, že Slovenská republika je slobodný, demokratický a právny štát.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies