Týždeň sa hrali na revolucionárov, čo sa vzbúrili Matovičovi

Počuli sme samé racionálne dôvody. SaS zrazu precitla, že na testovanie vyhodili von oknom miliardu eur, ktoré ľudia budú musieť zaplatiť. Zrazu im to vadí.

Remišová odvolanie Krajčího považovala za minimum k tomu, aby si sadli za stôl a mal odísť Matovič. Včera hodiny sedeli nie k tomu, aby niečo vyriešili, ale hodiny sedeli k tomu, aby našli vysvetlenie, prečo zostávajú v tak nekompetentnej vláde, čo spôsobila 8000 ľuďom zbytočnú smrť a miliardy vyhodili von oknom v priamych zákazkách lebo Covid. Po tom všetkom čo Sulík s Remišovou natárali na adresu vlastnej vlády, sa nedá nájsť žiadne vysvetlenie, prečo zostávaju v nej potom, čo nevyrokovali absolútne nič – nula. Preto sa nevedeli včera večer ani postaviť pred média a zdrhli vedľajšími vchodmi.

Namiesto vysvetlenia dnes podhodili ľuďom nejakého Pčolinského, typická machiavelistická odbočka z hlavnej témy, ktorou je zrada predvolebných sľubov a dôvery…

Sme rodina oznámila, že nemá žiadne požiadavky na personálne zmeny vo vláde a SaS je ochotná pristúpiť na kompromis, teda nemá žiadne zásadné požiadavky.

Pretlmočené do ľudovej reči, SaS chce za akúkoľvek cenu zostať vo vláde, pre ktorú nemá jedno dobré slovo a pri ktorej už rok funguje tak, že veci a zákony, ktoré pred médiami kritizuje, v parlamente jednohlasne schvaľuje. Takto klamať ľudí sa však ešte tri roky nebude dať bez toho, aby to národ neprekukol.

Koalícia onedlho podpíše nové memorandum o novej kultúre vo vládnutí, ktoré bude garnatovať mier a pokoj. Pred podpisom ešte Igor Matovič na tlačovke poriadne stihol naložiť SaS a strane Za ľudí.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies