V Európskej únii žijú milióny Turkov, ktorí sa podľa Erdogana majú rozmnožovať, aby v Európe vládli moslimovia

Pamätáte na tie hejty od liberálov, ktorí si robili posmech z tých antikebabárov, aby podporili miestne bary a reštaurácie?

Pamätáte na tie hejty od antifi na čele s Beblavým, keď sa hádzali croisanty, pretože na Slovensko prišla Le Pen, ktorá bojuje proti islamskému teroru?
Všetci momentálne zalezení ako vši pod chrastou….V podstate, čo iné sa od sfetovaných mozgov dá očakávať. Na každého psa príde jedného dňa mráz.

Pred pár týždňami Erdogan obvinil Macrona, že podnecuje Francúzov k nenávisti voči moslimom. Prirovnal ho k nacistom, ktorí počas druhej svetovej vojny zavraždili židov. Na slová Erdogana reagovala aj židovská mimovládna organizácia Wiesenthal, že toto prirovnanie je príliš tvrdé.

Pred týždňom reagoval Erdogan, aby Turci nekupovali Francúzske výrobky, ale keď sa jednalo o šesť miliárd, ktoré zaplatili Európania námietky nemal.

Nie je to prvý krát čo sa Erdogan, veľký kamoš nášho exprezidenta (ostrov stability) a ďalších dementov v Európskej Únii, ktorí chceli, aby Turecko bolo súčasťou Európskej únie, vyjadril ohľadom Európy takto.
V Marci 2017 sa na námestiach prihováral Turkom žijúcich v Európskej Únii, aby nemali len tri deti, ale päť, pretože oni sú budúcnosť Európy….

V Európskej únii žijú milióny Turkov, (cháp moslimov), ktorí sa podľa Erdogana majú rozmnožovať, aby v Európe vládli moslimovia. Toto bolo jadro jeho výroku.
Čiže každý kto má všetkých päť pohromade a nikto mu nestojí na vedení (nemyslím tým ultraliberálnych radikálov a slniečkárov, pretože to je ako hrach o stenu hádzať), že nenávisť voči občanom Európskej Únie šíri práve on.

Erdogan je v Turecku považovaní za Osmana druhého. Občania Turecka veria tomu, že Erdogan raz dobije Európu, čím vznikne opäť nejaká Osmanska Ríša II, ktorá by mala mať islamský charakter božieho štátu.
Potom nech sa nikto nečuduje, že blázni a islamskí teroristi z iných krajín si berú za príklad tohto blázna a páchajú v Európe teroristické útoky.

Pri kostole vo Francúzsku traja mŕtvy, včera v Rakúsku pri Synagóge štyria mŕtvy a sedemnásť zranených.

Verím tomu, že Uhorský kráľ Ľudovít II, alebo aj generál Lotrinský, ktorý oslobodil od Tureckých moslimov dnešné Slovensko sa musia v hrobe obracať nad podaktorými indivíduami, ktorí riadia Európsku Úniu a tohto blázna si zastávajú.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies