V uliciach dnes boli tisíce, možno desaťtisíce ľudí, ktorí vyjadrili svoj odpor proti vláde

Markíza opäť nesklamala. V uliciach dnes boli tisíce, možno desaťtisíce ľudí, ktorí vyjadrili svoj odpor proti vláde a vo večerných správach z nich urobili hŕstku násilníkov. Zato podujatiu slušnoľudí Dokončime to!, kde sa stretlo zhruba 90 zblúdencov, venovali asi 5 minút. A rozcítená redaktorka oznámila, že tam bolo 500 ľudí, ktorí si „dôstojne“ pripomenuli 17. november.

Čaro nechceného. Vzápätí nasledoval záber na tých akože 500 ľudí, ale žiaľ – nevydalo. Na zábere mohli diváci vidieť zhruba sedem trápnych hlúčikov a pár osamotených respirátorových hláv – bože, ani klamať už nevedia.

Hlavne, že o proteste Smeru pred parlamentom tvrdili, že tam došli „stovky“ ľudí a pritom bolo celé námestie Alexandra Dubčeka plné do prasknutia a na mieste boli celkom zjavne tisíce. Bože, aké sú tie liberálne médiá smiešne. Veď to je groteska.

Na Markíze dávajú luxusný priestor vulgárnym hercom, ktorí v 90. rokoch slúžili mafiánom a trávili čas v blázinci… Lepší symbol ako Nikita Slovák si slušnoľudia ani nemohli nájsť. Mikuláš Černák asi nemal čas.

Klamár Matovič ukazuje Slovenku dlhý nos

A potom tam mudruje nejaká Nvotová, bojovníčka za tvrdé drogy, ktorú kedysi dokonca zobrala do lietadla aj prezidentka Čaputová. Spievať to nevie, rozmýšľať nevie, úplná hanba. Ale takýmto primitívom robia na Markíze reklamu. Lebo, že – Slušné Slovensko.

Ale to, že v uliciach sú desiatky tisíc ľudí, ktorí majú plné zuby tejto fašistickej vlády – na to kašľať. To sú „dezoláti“, tých si netreba všímať. Keby pokrytectvo nadnášalo, tak Markíza tu poletuje ako teta Marge, keď ju Harry Potter nafúkol ako balón.

Aj tak ma ale bohovsky rozosmiali. Na Markíze hlásili, že na tom trápnučkom slniečkarskom podujatí Dokonči to! vraj mali prístup iba plne zaočkovaní. A púšťali tam vraj propagačný film o očkovaní.

Manželka mi so smiechom kričí – a to načo to púšťajú očkovaným? Skoro mi od smiechu zabehla káva. Slušné Slovensko zjavne oplýva logikou. Chcú ľudí presviedčať o očkovaní, ale pustia ťa tam, iba ak už si zaočkovaný. Perfektné. Pobavili.

Ale toto sú celí oni. Slovenskí liberáli sú tou najkomickejšou partičkou v dejinách politiky. Šéfku ŠÚKL Baťovú dnes napríklad ocenili Bielou vranou. Za to, že na Slovensku zamordovala ruský Sputnik. Pamätáte.

Ja len, že asi nikto viac nezničil reputáciu očkovania ako ona, ale je fajn, že si k tomu ešte aj gratulujú. V čase, keď sa na Slovensku lámalo, ako sa Slováci postavia k očkovaniu, tu Korčok s Remišovou vrieskali, že očkovanie je geopolitická zbraň a Baťová spochybňovala vakcíny.

Prečo odborníci odmietajú očkovanie mRNA …

A dnes jej za to Čaputová na Bielej vrane dáva vyznamenania. Ja sa skvele bavím. A potom, že my sme antivaxeri. Fantastické. Robíte to skvele – vy nás vlastne ani vôbec nepotrebujete.

A úplná bomba je, ako je odrazu celá liberálna kaviareň ukrutne ticho, keď novinári zo SME Tkačenko a Ondřejíček vyurážali speváčku Simu Martausovú za jej náboženské presvedčenie. Vraj sú kresťania „postihnutí“ a vraj ju treba „zašiť“. Tak rieklo SME.

Keď Tomáš Taraba napísal, že Čaputovej dcéra je top modelka, tak z neho liberálne kaviarne urobili najväčšie monštrum v Mliečnej dráhe. Vraj ako môže takto urážať mladú ženu – ach, roňme slzy!

Keď som ja napísal, že Čaputová sa nemá správať ako ohrdnutá nevesta, tak ma vyzývali, aby som sa ospravedlnil, lebo som vraj urazil svetové ženstvo.

A bum, SME-čko napíše, že kresťanky treba zašiť kvôli ich viere a nič. Liberálna kaviareň neprotestuje. To nie sú útoky na svetové ženstvo. To nie je neslušné. To nevadí. Mávnime rukou.

Ondřejíček (alias Cynická Obluda) sa vyhovára, že to bolo v súkromnej konverzácii. Na sociálnej sieti. Ale ten istý Ondřejíček bude potom nadšením tlieskať, keď SME bude zverejňovať súkromné rozhovory z chaty a pranierovať opozičného lídra Roberta Fica za to, čo tam povedal. Akí sú dokonale konzistentní, tlieskam.

Keby aspoň neboli takí zbabelí a pokryteckí. Ak teda nevadia útoky na ženy, tak nech potom nechránia Čaputovú ako Karetu pravú. A ak vadia útoky na ženy, tak potom asi nebudeme speváčke nadávať, že ju treba zašiť, aby sa nemnožila.

Pre netestovaných právny postup do vrecka, ako manuál pri šikanóznych policajných kontrolách 

Ale čo čakať od SME. Ľuďom nadávajú do dobytku. Chcú, aby nezaočkovaní kvičali ako svine na bitúnku. A kresťania sú podľa nich postihnutí. Toto je liberálno-pravicový pohľad na svet – chorobná nenávisť voči každému, kto má iný názor.

A títo idú nám v Smere niečo vyčítať. Vypočujte si dnešný príhovor Roberta Fica na proteste pred parlamentom. Tie liberálne vínne mušky naňho nemajú. On hrá Ligu majstrov, kým oni dedinskú divíziu. To nie je tá istá liga, oni nehrajú ani ten istý šport.

Toto mi práve napísal jeden významný filozof, nebudem uvádzať jeho meno, aby si na ňom médiá nezgustli:

„Prejav predsedu Fica bola dnes absolútna politická špička, sám som bol takmer ohromený! Aj keď som mal voči nemu v minulosti všelijaké výhrady, vo Ficovi je ohromný politický potenciál.“

Takto to vidia vzdelaní ľudia, takto to vidí celý národ. Už majú plné zuby vlády primitívov aj liberálneho pokrytectva. Dnes to dali vláde jasne najavo. Ďakujem za to!

Toto je len začiatok! Pohár trpezlivosti pretiekol!

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies