Klamár Matovič ukazuje Slovensku dlhý nos

Pozreli sme si predstavenie jedného šaša. Aj by sme sa zasmiali, keby komédia nebola tragédiou. Tragédiou pre celé Slovensko.

Matovič sa tvári, že mu záleží na rodinách, pracujúcich, zamestnávateľoch. Ale verí tomuto gaunerovi ešte niekto? Asi nie, je to klamár, akého ešte zem nenosila.

Ďalšie klamstvo v rade klamstiev Matoviča je klamstvo, že daňové reformy majú zvýšiť mzdy zamestnancov. Chce zrušiť sociálny fond, príspevok od zamestnávateľa na stravu a poslednou ranou nielen pre slovenský turistický ruch je zrušenie príspevku na rekreáciu – príspevku, ktorý pomáhal nielen zamestnancom, ale aj domácemu turistickému ruchu. Ak po tomto všetkom príde vlna krachov rekreačných zariadení, tak môžeme všetci trikrát hádať, kto ich od Slovákov za pár šupiek kúpi.

To Slovensko naše dosiaľ tvrdo spalo…

Matovič sa drzo pozerá do očí rodičom detí a tvrdí, že od neho dostanú až o 200,00 Eur navyše pre deti. Ak tie peniaze vôbec dostanú, tak si ich hnusným a zákerným spôsobom vyberie naspäť. Napríklad len tým, že zoberie peniaze samospráve. Toto sme už zažili, že samospráva následne dvihla občanom dane. Takže všetko čo Matovič akože dáva deťom, im druhou rukou vyberá z vreciek ich rodičov. A tých druhých rúk, ktoré berú, má klamár Matovič veľa.

Ďalším príkladom je zníženie daní podnikateľom, zamestnávateľom v podaní klamára Matoviča. Ak dnes platia drobní podnikatelia a živnostníci 15-percentné dane, Matovič ich dvíha na 19%. Asi sme podľa Matoviča všetci padli na hlavu. A takto by sme v tomto nezmysle mohli pokračovať ďalej.

Pred pár dňami som napísala, že daňovo-odvodovú reformu nikto ju nevidel, ale všetci sa jej bojíme, lebo ju má v rukách pomätenec Matovič. Bohužiaľ, je to pravda.

Ale my musíme zabrániť, aby sa na Slovensku stal kôň senátorom a aby Matovič presadil svoju reformu daní a odvodov.

Liberálne médiá už zase klamú ako Pinocchio v najlepšej forme

 

 

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies